OLYMPUS DIGITAL CAMERA
„Informatycy  pomagają  jagodowym plantacjom”. Tak w skrócie można opisać sytuację, jaką możemy zaobserwować w tym roku na polskim rynku, w odniesieniu do Systemu Max Crop, czyli tegorocznej nowości w  ofercie firmy MH Log-Tech. Nowy System Max Crop został przygotowany specjalnie z myślą o polskich plantatorach, aby pomóc im przy ewidencjonowaniu zbiorów, rozliczeniu pracowników oraz zarządzaniu gospodarstwem. Jednak to niskie koszty związane z wdrożeniem Max Crop są w tej ofercie prawdziwą rewolucją.

Stawka minimalna, i akord – to nie jest problem!

W obliczu zmian prawnych, odnoszących się do formy zatrudnienia pracowników sezonowych oraz wypłacania minimalnej stawki godzinowej podczas pracy w systemie akordowym, prawidłowe rozliczanie może okazać się jeszcze większym wyzwaniem niż
w poprzednich latach. Każdy, kto prowadzi rozliczenia tradycyjnie, zapisując dane długopisem w zeszycie, wie jak bardzo pracochłonny i nieefektywny jest to proces.

Dlatego, zastosowanie dedykowanego dla plantatorów systemu, nie tylko znacząco ułatwi ewidencję czasu pracy pracowników i zbieranych przez nich owoców, ale również pomoże przy określaniu prawidłowych stawek akordowych.

Rozliczanie pracowników jest dużo łatwiejszy z systemem Max Crop

Szybko, łatwo i przyjemnie

Zainstalowana aplikacja Max Crop w telefonie znacząco ułatwia pracę w terenie przy zbiorach. Podstawowe funkcje Systemu pozwalają w szybki i łatwy sposób rejestrować dokładny czas pracy każdego pracownika, zarówno w systemie  akordowym,
jak i godzinowym. W każdej chwili możemy zaewidencjonować jakie owoce są na bieżąco przynoszone.

Zamiast tracenia cennego czasu na koniec dnia, na zliczanie danych ze stosów kartek (kto ile zebrał? kto ile zarobił?), w każdym momencie możemy błyskawicznie podsumować pracę każdej osoby, z dokładnym podziałem na czas pracy oraz wypracowane ilości akordowe.

Przykładowe dane z systemu Max Crop, z czasem pracy i wydajnością poszczególnych pracowników

Dodatkowe funkcje Systemu

Oprócz w/w podstawowych funkcji, System Max Crop daje wgląd w utworzoną bazę danych plantacji, którą przeglądamy w komputerze. Znajdziemy tam zestawienie pracowników,
w którym możemy porównać ich wydajność oraz wyliczyć należną im kwotę do wypłaty. Jednocześnie sprawdzimy statystyki dotyczące poszczególnych upraw, ilości zebranych owoców, czy też czasu spędzonego przy poszczególnych pracach.

System Max Crop pozwala na bieżąco monitorować zbiory jak też liczyć plon z poszczególnych kwater

Dzięki temu, zyskujemy bardzo cenne informacje, które znacznie ułatwiają planowanie zatrudnienia oraz zarządzanie zasobami ludzkimi.

Rewolucja Cenowa

Tego typu produkt jeszcze nigdy nie był tak przystępny dzięki swojej niskiej cenie, prostocie instalacji i łatwości obsługi.

Po pierwsze, została wyeliminowana konieczność kupowania specjalnych urządzeń „skanujących”. Teraz po prostu używamy naszego telefonu.

Po drugie, aplikację pobiera się na stronie maxcrop.pl i korzysta z niej zupełnie za darmo przez okres dwóch miesięcy,  bez zobowiązania do jej późniejszego zakupu.

Po trzecie, cena rocznej licencji jest na poziomie przystępnym dla każdego z gospodarstw, nawet tych najmniejszych.

 

Spróbuj! To nic nie kosztuje!                   

To najlepszy moment, aby za darmo wypróbować program i jego nowoczesne rozwiązania, które w znaczący sposób ułatwią prowadzenie gospodarstwa, ewidencję zbiorów oraz pracowników.

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod adresem strony www.maxcrop.pl

Zapraszamy też do bezpośredniego kontaktu:

tel. +48 784378904

Reklama

 Poprzedni artykułCzy minikiwi ma szansę na uprawę towarową w Polsce?
Następny artykułZalecenia dla truskawek i malin z Lubelszczyzny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj