TSW 2021 – UWAGA – nowy termin!

W trosce o bezpieczeństwo uczestników oraz utrzymanie wysokiej jakości Targów Sadownictwa i Warzywnictwa zdecydowaliśmy o zmianie terminu TSW 2021. Wydarzenie pierwotnie planowane na styczeń 2021 odbędzie się w dniach 23-24 kwietnia 2021 r.

Zmiana terminu ma pozwolić osiągnąć uczestnikom największe korzyści z udziału w targach przy jednoczesnym zapewnieniu bezpiecznych warunków udziału w imprezie.

Decyzja o zmianie terminu TSW zapadła po odbytych konsultacjach z wystawcami, partnerami i przedstawicielami branży sadowniczo-warzywniczej. Obserwowaliśmy jednocześnie jak z uwagi na sytuację epidemiologiczną kalendarz europejskich wydarzeń uległ znacznym modyfikacjom. Również wyniki ankiety przeprowadzonej wśród wystawców stanowiły podstawę do podjęcia tej decyzji. Według naszych danych na dzień dzisiejszy zainteresowanie udziałem w przyszłorocznych targach wyraziła zdecydowana większość dotychczasowych klientów. 

Dziękujemy wszystkim naszym Wystawcom, Patronom i Partnerom za wsparcie, opinie i dobre słowa dopingujące nas do działania.

Zapraszamy do udziału w TSW. Ilość stoisk ograniczona z uwagi na zmienioną  powierzchnię wystawienniczą.

W sprawach organizacyjnych pozostajemy z Państwem w kontakcie:

Agnieszka Świderska: a.swiderska@oikos.net.pl
tel.: +48 508 618 270
Olga Chachulska: o.chachulska@oikos.net.pl
tel.: +48 508 618 298

Do zobaczenia na TSW 20201!Poprzedni artykułHusaria – czy będzie przełomową odmianą malin w uprawie na podwójny zbiór?
Następny artykułBREXIT nadciąga. Co warto wiedzieć

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj