Znamy już pierwsze gospodarstwa produkujące owoce jagody kamczackiej, które zaproszą do siebie konsumentów. Dzięki temu, niespotykana dotychczas liczba osób będzie mogła poznać te niezwykłe owoce. Weekend z jagodą kamczacką zapowiada się niezwykle interesująco. Przypominamy, że lista jest jeszcze otwarta. Dlatego zapraszamy do tego ważnego wydarzenia kolejnych plantatorów. Przed nami historyczna szansa – to od nas zależy czy właściwie wykorzystamy możliwość wypromowania owoców jagody kamczackiej i pokazania pięknych plantacji.

Aktualna mapa plantacji, które zdeklarowały udział w projekcie „Weekend z jagodą kamczacką” przedstawia się w następujący sposób:

Osobom, które już zdecydowały się uczestniczyć w projekcie spodobał się pomysł pokazania ich plantacji obok dużych aglomeracji. Faktycznie wygląda na to że nasze małe miasteczka a często wsie są miejscami o ogromnym znaczeniu! – komentuję jedna z uczestniczek Weekendu. Dlatego idziemy za ciosem i chcemy dla każdej plantacji zrobić indywidualną grafikę (fot. 2) – informuje Maciej Dolata z agencji INSPIRE smarter branding koordynującej kampanię „Czas na polskie superowoce!”.

Fot.2 Przykład indywidualnej grafiki dla plantacji

Kolejnym krokiem będzie promocja plantacji na specjalnie przygotowanej stronie, z krótką informacją o gospodarstwie, owocach jakich odmian będzie można sobie nazbierać lub jakie przetwory sobie zakupić.

Zobowiązanie uczestnictwa w „Weekendzie z jagodą kamczacką” będzie polegało aby w dniach 13-14 czerwca (10:00-17:00) być na plantacji i zapewnić możliwość kupienia owoców i/lub przetworów, możliwość zobaczenia na żywo, dowiedzenia się czegoś i, jeśli to tylko możliwe, zebrania owoców samemu. Będzie to pierwsza tego typu akcja promująca konkretne owoce jagodowe przeprowadzona wspólnie przez plantatorów z całej Polski.

Przygotowane na tą chwilę informacje kierujemy wyłącznie do plantatorów. Na zgłoszenia kolejnych plantacji czekamy do 30 maja. Po tym czasie rozpocznie się promocja wydarzenia w mediach ogólnopolskich.

O tym jak zapisać swoją plantację do „Weekendu z jagodą kamczacką” – linkPoprzedni artykułCory, Romina i Malling Centenary jak plonują w projekcie
Następny artykułMaliny – czas kwitnienia. Na co zwrócić uwagę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj