Jagoda kamczacka – ważne informacjeProducenci jagody kamczackiej – dwie bardzo ważne informacje przed rozpoczynającym się sezonem.

Wspólna promocja jagody kamczackiej

Łączymy siły wszystkich plantatorów jagody kamczackiej i zapraszamy by zaprezentowali swoje plantacje, walory owocu i przetworów. Przez trzy tygodnie zbiorów kamczacka będzie promowana we wszystkich social media kampanii Czas na polskie superowoce! Każdego dnia inna osoba otrzyma przywilej reprezentowania całej kamczackiej społeczności. 

W ten sposób pokażemy wielość atutów kamczackiej i wielość ludzi, którzy ją uprawiają. Więcej ludzi zrozumie, że uprawiamy ją w Polsce i to na dużą skalę. Zwiększymy zainteresowanie świeżym owocem i sposobami jego wykorzystania w kuchni i przetwórstwie.

Synergia pomysłów kilkunastu plantatorów powinna zrobić wrażenie na wszystkich opiniotwórczych ludziach w Polsce. Warunek jest tylko jeden: wszytskie ręce na pokład!

Szczegóły akcji na stornie: http://polskiesuperowoce.pl/94241-haskap-challenge

Weekend na plantacjach jagody kamczackiej

W dniach 13-14 czerwca odbędzie się „Weekend na plantacjach jagody kamczackiej”. Zachęcamy Państwa do włączenia się i umożliwienia wizyty na Waszej plantacji. W tych dniach w godzinach 10-17 konsumenci z Waszych okolic będą mogli przyjechać, poznać i zrobić zakupy. Można przygotować świeże owoce do sprzedaży lub zaprosić do samodzielnego zbierania.

Na potrzeby „Weekendu na plantacjach jagody kamczackiej” powstanie specjalna Mapa plantacji jagody kamczackiej. Będzie prezentowana na stronie www.polskiesuperowoce.pl i dalej promowana.

Wszystkie plantacje zachęcamy od włączeniem się w to wydarzenie. Prosimy o wysłanie na adres czasna@inspiresb.com: nazwy i adresu plantacji, ew. wskazówek dojazdu, krótkiego opisu (max. 25 słów), strony www lub link do profilu na FB, Instagram itp. Do tego telefon kontaktowy, e-mail.

Na pierwsze zgłoszenia czekamy do 15 maja. Wtedy powstanie pierwsza edycja mapy. Będzie ona promowana w mediach branżowych. Kolejny termin to 30 maja. Ta wersja będzie promowana wśród konsumentów.   

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here