Opakowania, maszyny i automaty do sprzedaży na targach TSW 2023

Control system i Farmerspantry
Control system i Farmers pantry do sprzedaży bezposredniejNowy rok, nowe wyzwania i nowe trendy. Dobrym miejscem do poznania oferty wiodących dostawców opakowań dla owoców jagodowych były bez wątpienia targi TSW 2023 odbywające się w dniach 18-19 stycznia w Kielcach. Przedstawiciele firm zachęcali do wcześniejszej rezerwacji niezbędnych ilości opakowań, tak aby mieć pewność ich dostępu. Kolejnym argumentem przemawiających za wcześniejszym zakupem opakowań są stale drożejące składowe do ich produkcji.

Opakowania z firmy SoFruPak, Łubianki Węgrzynowski, OpenBox, Sunpack:

W ofercie tych firm jest pełny asortyment małych opakowań jednostkowych o pojemnościach od 0,125 gram do tych trochę większych mogących pomieścić np. 3 kg owoców. Dostępne są zarówno opakowania bez napisów, z kolorowymi nadrukami graficznymi, jak też na zamówienie opakowania z dedykowaną szatą graficzną (logo, nazwa firmy). Oto kilka propozycji z firmy SoFruPak, OpenBox, Sunpack i Łubianki Węgrzynowski:

Maszyny do sortowania borówki z firmy Milbor, GreenSort:

Firma Milbor prezentowała maszynę zgrzewającą Revolution. Maszyna te zużywa stosunkowo niewielką ilość energii i pozwala ograniczyć koszty pracy związane z koniecznością ręcznego zamykania opakowań wieczkiem. Wpasowuje się również w trend dotyczący oferowania opakowań jednostkowych zamkniętych folią termokurczliwą. Zgrzewarka Revolution jest przeznaczona dla klientów, którzy są zainteresowani zautomatyzowaniem procesu pakowania i chcą osiągnąć wysoką wydajność zgrzewania. Urządzenie znakomicie nadaje się dla producentów świeżych owoców i warzyw oraz dań gotowych.

Firma GreenSort na swoim stoisku prezentowała naważarkę do borówki. Jej zadaniem jest ważenie i pakowanie. Zakres pracy 125-500 g. Może być wyposażona w 2 lub 4 sekcje ważące. Maksymalna wydajność wersji 4 głowicowej wynosi 55 punetek o pojemności 125 g na minutę, a 250g/35 punetek/min. Maksymalna wydajność wersji 2 głowicowej w opakowania 125 g to 28 punetek/min, a opakowania 250 g wynosi 18 punetek/min. Drugą maszyną pokazaną na TSW 2023 była linia do sortowania borówki. Analizuje owoce w spektrum światła widzialnego i w podczerwieni. Sortuje na średnicę, kolor, twardość (jędrność) i uszkodzenia wewnętrzne.

Nowoczesna maszyna do sprzedaży bezpośredniej z firmy Control system i Farmers pantry

Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko z maszynami do sprzedaży bezpośredniej. Jak informował Przemysław Kotliński, przedstawiciel firmy, takie urządzenia zainstalowane są już w Polsce np. w Warszawie i cieszą się dużym zainteresowaniem. Mogą być wykorzystywane do sprzedaży jajek, warzyw, owoców, mięsa, czy kwiatów. Do zamontowania takiego urządzenia potrzeba – płaskiej stabilnej posadzki, zadaszenia, oraz dostępu do prądu. Są to urządzenia modułowe, które zgodnie z zapotrzebowaniem mogą być rozbudowywane lub przygotowywane pod potrzeby klienta.

bekupast i skrzynki do owoców
Bekuplast i skrzynki do owoców

Cała oferta firmy Lubianki Węgrzynowski pod linkiem www.lubianki.pl:

…………………………………………………………………………………………………………………..

Polski producent linii do sortowania i ważenia borówki amerykańskiej. Firma z tradycjami. Szybki serwis. www.greensort.pl

……………………………………………………………………………………………………………………………..Poprzedni artykułBorówkowe doniesienia z Europy i ze świata
Następny artykułPorzeczka na TOPIE. TSW 2023 (cz. I)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj