Nowoczesne metody efektywnego i korzystnego cenowo nawożenia

Firmy Agro Kam i ICL Polska zapraszają na webinar pt. „Nowoczesne metody efektywnego i korzystnego cenowo nawożenia”. Ponieważ poruszane w jego trakcie zagadnienia w sporej mierze dotyczyć będą uprawy jagodowych, portal www.jagodnik.pl objął nad tym wirtualnym spotkaniem informacyjnym patronat. Zostało zaplanowane na wtorek 23 lutego. Początek webinaru o godzinie 18.00.

Kto wystąpi i o czym będzie mowa?

P.H. Agro-Kam to firma zaopatrująca plantatorów jagodowych i rolników z Lubelszczyzny, Mazowsza i województwa świętokrzyskiego. W ofercie firmy są m.in. środki ochrony roślin oraz nawozy. Reprezentować ten podmiot będzie Kamil Kowalczyk. Opowie nieco o ofercie produktowej oraz o promocjach, które wspólnie m.in. z firmą ICL przygotował. To drugie przedsiębiorstwo reprezentować będzie dwóch specjalistów. Pierwszym będzie Paweł Głowicki. Przedstawię produkty z naszej oferty. Chcę omówić m.in. TrifosGran. To granulowany superfosfat potrójny, który zawiera fosfor w formie fosforanowej. Będę także mówił o produktach z grupy PK+, a więc  dodatkiem polisulfatu. To tylko niektóre z produktów z gamy ICL na które warto zwrócić uwagę – mówi ekspert. Ostatnim mówcą i drugim przedstawicielem ICL będzie Andrzej Miąsko. Region Kraśnika i Opola Lubelskiego, a więc te strony z których wywodzi się najwięcej klientów Agro-Kamu to zagłębie produkcji malin. W swej prezentacji opowiem więc o zastosowaniu naszych nawozów w żywieniu roślin tego gatunku. Zaprezentuję rekomendację, opowiem o swoich obserwacjach – mówi. Choć spotkanie w szczególności zainteresuje zapewne klientów Agor-Kamu, to jednak do uczestnictwa w wydarzeniu zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby odświeżyć sobie wiadomości z zakresu nawożenia przed sezonem.

Interaktywne spotkanie

Spotkanie będzie transmitowane na żywo w serwisie YouTube na kanale czasopisma Jagodnik oraz na jego profilu na Facebook-u. Początek zaplanowany został na godzinę 18.00 w najbliższy wtorek. W trakcie prezentacji można komentować wystąpienia, rozmawiać z innymi widzami a także zadawać pytania zgromadzonym w wirtualnym studio ekspertom. Większość z poruszonych przez widzów zagadnień poddana zostanie dyskusjom, postaramy się udzielić odpowiedzi na możliwie największą liczbę pytań. Z tego względu warto uczestniczyć w wydarzeniu na żywo. Jeżeli jednak nie jest to możliwe, to nic straconego. Zapis transmisji webinaru pt. „Nowoczesne metody efektywnego i korzystnego cenowo nawożenia” dostępny będzie także w przyszłości w wymienionych mediach społecznościowych.

Agenda webinaru „Nowoczesne metody efektywnego i korzystnego cenowo nawożenia”:

1. Rozpoczęcie szkolenia – Jagodnik

2. Oferta sprzedażowa firmy Agro-Kam

3. Nawozy nowej generacji ICL do zastosowania posypowego w uprawach rolniczych i owoców miękkich (nowość na rynku polskim)

4. Polysulphate – korzystny cenowo i wyjątkowo skuteczny nawóz z dużą zawartością siarki i magnezu oraz z potasem i wapniem

5. Wpływ siarki na pobieranie azotu

6. PK Plus 10-20 + S,Mg, Ca, PK Plus 19-29 + S, Mg, Ca (wysoka rozpuszczalność fosforu i nie tylko)

7. Jak szybko i korzystnie cenowo zwiększyć skuteczność wybranych środków ochrony roślin (Pekacid)

8. Nawozy dolistne z dodatkową mocą (Agroleaf Power i Agroleaf Crop)

9. Promocja dla uczestników szkolenia na Polisulphate – Agro-Kam

Zachęcam do czynnego udziału w dyskusji poprzez komentarze i zadawanie pytań prelegentom. Do zobaczenia we wtorek o 18.00!

Nie przegap terminu. Chcesz otrzymać powiadomienie o zbliżającym się webinarze? Zapisz się na wydarzenie:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here