Międzynarodowe Sympozjum Truskawkowe 2021 już za kilka dni!
Wraz z początkiem maja rozpocznie się kolejna edycja ważnego wydarzenia w branży ogrodniczej. Międzynarodowe Sympozjum Truskawkowe 2021 (ISS 2021) odbędzie się w dniach 1-5 maja. Będzie ono miało charakter wirtualny, co jest podyktowane sytuacją epidemiologiczną z którą wciąż zmaga się Europa i świat.

Zdalna formuła, nowe możliwości

Choć tegoroczne Międzynarodowe Sympozjum Truskawkowe będzie odbywać się głównie online, to i tak stwierdzić mogę już teraz, że będzie to wielkie i niezwykle ważne wydarzenie w ogrodniczej branży. Gratuluję wszystkim, którzy zarejestrowali swój udział. Wiem, że będą bardzo zadowoleni ze swej decyzji o zaangażowaniu w tegoroczną edycję ISS – informuje Gianluca Baruzzi, członek komitetu organizacyjnego. Po krótce przedstawia także agendę ISS 2021. Wydarzenie rozpocznie się 1 maja. Od kolejnego dnia zaczną się wszystkie merytoryczne prezentacje. Wystąpienia obejmą swym zakresem analizy naukowe ale także aktualne wiadomości dotyczące genetyki, nawożenia, zarządzania agronomią itp. Transfer tej jakże potężnej porcji wiedzy nastąpi między 2 a 4 maja. Ostatni dzień, tj. 5 maja, będzie poświęcony wizytom w terenie. Te także oczywiście będą odbywać się wirtualnie. Jednak dzięki zachowaniu protokołów bezpieczeństwa może zaistnieć szansa na faktyczne, realne odwiedzanie wybranych lokalizacji, ponieważ wizyty te będą odbywać się na zewnątrz  – mówi organizator tegorocznej edycji ISS.

Jagodnik partnerem medialnym

Czasopismo „Jagodnik” ma zaszczyt objąć patronatem medialnym Międzynarodowe Sympozjum Truskawkowe 2021. Doceniamy znaczenie tego wydarzenia oraz potencjał, który przedstawia. Wiemy także, że w gronie uczestników tegorocznej edycji Sympozjum znalazły się osoby z Polski. Dla tych, którzy z różnych względów nie mogli zarejestrować swego udziału mam jednak ważną i dobrą informację: najważniejsze z polskiego punktu widzenia wiadomości będziemy relacjonować za pośrednictwem portalu www.jagodnik.pl oraz w czasopiśmie „Jagodnik”.Poprzedni artykułUkładamy program nawożenia i biostymulacji truskawek
Następny artykułWypracować dobrą jakość truskawek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj