Zapraszamy do udziału w konkursie dla plantatorów truskawek. Pochwal się największą truskawką z Twojej plantacji i zgarnij atrakcyjne nagrody. Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca.

Jak wziąć udział?

  1. Zrób zdjęcie swojej najdorodniejszej truskawki na wadze tak, aby odczytać jej wagę.
  2. Zamieść zdjęcie w komentarzu pod postem konkursowym na Facebook (kliknij TUTAJ).
  3. Nie zapomnij podać nazwy odmiany truskawki.

Zgłaszając się do konkursu jednocześnie akceptujesz naszą politykę prywatności.

Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca.

Nagrody w konkursie

1 i 2 miejsce – 1x 5l preparatu Calibra od UPL Polska oraz 1x roczna prenumerata czasopisma „Jagodnik”

Calibra to biostymulator wyprodukowany w oparciu o unikalną i opatentowaną technologię PhysioActivator™. Zwiększa intensywność podziałów komórkowych i poprawia odżywienie młodych, intensywnie rosnących zawiązków, co gwarantuje uzyskanie większych owoców. Calibra = duże i smaczne owoce! Warto spróbować!

3 miejsce – 1 x Butelka bidon z filtrem BRITA, 1 x książka „Drosophila suzukii – realne zagrożenie”

4 miejsce – 1 x kubek Jagodnika + gadżety

Ważne! Uczestnikiem Konkursu** może być każda pełnoletnia osoba fizyczna będąca obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych oraz będąca rolnikiem zajmującym się towarową produkcją truskawek.

Zdjęcia nagrodzonych i najciekawszych truskawek opublikujemy na portalu jagodnik.pl.


* Fotografie zgłaszane do Konkursu nie mogą naruszać przepisów prawa ani praw osób trzecich, w tym w szczególności dóbr osobistych osób trzecich, a także ogólnie przyjętych norm obyczajowych – w szczególności dotyczy to treści powszechnie uznawanych za wulgarne i obraźliwe, zawierających nagość, pornografię, erotykę, obscenicznych, obrażających uczucia innych osób, w tym również uczucia religijne, przedstawiających przemoc albo materiały o tematyce rasistowskiej, naruszające prawo do prywatności, zawierających materiały chronione prawami wyłącznymi (np. prawami autorskimi) bez zgody uprawnionych.

** Uczestnik Konkursu poprzez wysłanie zgłoszenia do Konkursu (pracy konkursowej) oświadcza, iż udziela Organizatorowi nieodpłatnej zgody na wielokrotne (nieograniczone ilościowo, czasowo i terytorialnie) oraz nieodpłatne korzystanie w całości jak i w dowolnie wybranych fragmentach z jego pracy konkursowej (fotografii oraz ich opisów, tytułów) przez Organizatora oraz firmy powiązane z Organizatorem kapitałowo lub osobowo w sposób pośredni lub bezpośredni jak również przez podmioty wskazane przez Organizatora na wszystkich znanych polach eksploatacji.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here