Japońskie ciągniki marki ISEKI na pokazach
Za nami pięć pokazów ciągników maki ISEKI. My uczestniczyliśmy w testach tych maszyn odbywających się 29 kwietnia na krakowskich błoniach. Wydarzenie to było doskonałą okazją do zapoznania się z maszynami marki ISEKI, które w całości produkowane są japońskich komponentów. Te specjalistyczne maszyny dedykowane są prac w uprawach specjalistycznych jak też komunalnych.

W trakcie Demo Tour ISEKI zaprezentowano kilkanaście maszyn, z których osoby prowadzące gospodarstwa ogrodnicze powinny zainteresować szczególnie trzy modele. Jak informował Bartłomiej Krak z firmy ISEKI Polska, takim modelem jest TM 3267 o szerokości od 120 cm. Jest to prosty mechaniczny ciągnik o 8 biegach do przodu i tyłu. Wyposażony jest w mechaniczną skrzynię biegów (w opcji jest skrzynia hydrostatyczna). Maszyna ta posiada mechaniczny rewers, pozwalający na szybką zmianę kierunku jazdy (przód/tył). Ciągnik ten jest również bardzo zwrotny, o czym przekonacie się oglądając materiał filmowy lub uczestniczą w majowych pokazach.

Drugim wartym uwagi modelem jest troszkę mniejszy od pierwszego modelu, ciągnik TM 3187 o mocy 15 KM. Maszyna ta ma jeszcze prostszą mechaniczną skrzynię biegów – 6 + 2, bez rewersu.

Troszkę większym ciągnikiem o mocy już 40 KM jest model TLE 3410, wyposażony w silnik Common Rail, co m.in. zapewnia oszczędne zużycie paliwa i optymalną moc. Ciągnik ten może być wyposażony w mechaniczną lub hydrostatyczną skrzynię biegów.

To co wyróżnia ciągniki marki ISEKI to japońska, bardzo wytrzymała konstrukcja. Warto zwrócić uwagę, że modele tej marki nawet 30-letnie cały czas utrzymują wysoki poziom cenowy. Osoby, które nie znają jeszcze marki ISEKI, a planują zakup ciągników specjalistycznych w imieniu przedstawicieli firmy zapraszamy na kolejne pokazy, które startują już 9 maja w Krośnie.

W maju łącznie odbędzie się jeszcze 10 pokazów, które zakończą się 20 maja w Olsztynie . W ich trakcie będzie można przetestować maszyny podczas pracy z różnym osprzętem. Oczywiście z uwagi na porę roku maszyny te zagregatowane są maszyny tnącymi – w tym przypadku wybrano urządzenia marki Müthing. Poza koszeniem, możliwe będzie wypróbowanie traktorów z ładowaczem czołowym Quicke oraz z glebogryzarką.

Poprzedni artykułNawożenie malin letnich i jesiennych przed kwitnieniem- Malinowe Factory 2022
Następny artykułSortownice do borówki prześwietlające owoce w podczerwieni na 2022 r.- FILM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj