Sortownice do borówki prześwietlające owoce w podczerwieni na 2022 r.- FILM





Sortownica do borówki firmy Green Sort prześwietlając owoce w podczerwieni, widzi które są zdrowe, a które zaczynają gnić. Dzieje się tak, gdyż światło podczerwone odbijane jest od zdrowego owocu a pochłaniane przez gnijący owoc, a dokładniej przez wodę, która wylewa się z jego komórek.

Linia do sortowania Green Sort

Dzięki sztucznej inteligencją maszyna do sortowania borówki Green Sort jest w stanie z dokładnością 90% odsortować miękkie i niedojrzałe (niewybarwione) owoce. Jest to dokładność wyższa niż w sortownicach sortujących miękkość na sensorach, a nawet przy pomocy laserów.

Sztuczna inteligencja w praktyce oznacza pokazanie przy pomocy kamer maszynie dobrych i złych owoców. Robimy to jednym przyciskiem i wrzucamy pojemnik dobrych, a następnie złych owoców. Również szybko możemy zmienić czułość maszyny, aby odrzucała mniej lub bardziej miękkie owoce.

W zależności od maszyny wydajność sięga nawet 600/800kg na godzinę, pracę również usprawnia nasza innowacyjna konstrukcja kalibrownicy, gdzie przy pomocy jednej dźwigni możemy zmniejszyć odległość między wałkami i wymienić taśmę na drugą z inną wielkością oczek.

Ciekawym rozwiązaniem cechuje się również naważarka firmy Green Sort, w której  system dawkowania owoców składa się z zrzutu objętości buforowej ok. 50% wagi punetki, naważenia zgrubnego oraz naważenia precyzyjnego. Wysoka wydajność uzyskana jest dzięki zrzucie objętości buforowej, która pozwala na zapełnienie punetki w 50% w momencie rozpoczęcia jej naważenia- skraca to cykl naważenia. Opróżnienie wag realizowane jest przez system wałka i krzywek. Regulacja wysokości głowic umożliwia naważenie w zakresie 125–500 g.

Jeżeli, chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o maszynach do sortowania z POLSKIEJ firmy Green Sort, rekomendowanych na rok 2022, zobacz też FILM:

Kontakt do firmy:

strona: www.greensort.pl

tel.880 255 078
tel.791 185 699

mail: greensort@greensort.pl

materiał promocyjny







Poprzedni artykułJapońskie ciągniki marki ISEKI na pokazach
Następny artykułZmiany w wielkości produkcji i walka o lepsze warunki pracy w sektorze upraw jagodowych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj