Global Berry Congress 2021 – rusza rejestracja

Global Berry Congress (GBC) to jedno z ważniejszych światowych wydarzeń w branży owoców jagodowych. Tegoroczna internetowa edycja odbędzie się 21 października. Prelekcje, łącznie ponad 12 godzin wystąpień, transmitowane będą z Londynu. Uczestnicy, którzy zarejestrują się do 16 września liczyć mogą na specjalną zniżkę w wysokości 50 euro. Od 17 września stawka za bilet jest pełna i wynosi 200 euro.

Co w tym roku?

Wydarzenie zgromadzi nie tylko znaczących prelegentów z sektora jagodowego ale także ekspertów branżowych z całego łańcucha dostaw owoców, gotowych przeanalizować i wyjaśnić najważniejsze trendy rynkowe. Kluczowe tematy obejmą zmiany klimatyczne, nowe czynniki gospodarcze, wyzwania związane ze zdrowym odżywianiem i możliwości rynków wschodzących. W tym roku odbywać  się będzie również szereg interaktywnych dyskusji na żywo. Jakich trwałych zmian możemy się spodziewać na rynku jagodowych po wszystkich zakłóceniach i wstrząsach, jakie miały miejsce w ciągu ostatnich 18 miesięcy? Właśnie podczas dyskusji panelowej na żywo, eksperci przyglądać będą się nowemu środowisku handlowemu po Covid, zmieniającemu się klimatowi gospodarczemu oraz innym nowym i ekscytującym wydarzeniom.

Także w Jagodniku

Global Berry Congress to wydarzenie w którym co roku uczestniczy około 500 osób. Poruszane w jego trakcie tematy są na tyle interesujące, że relacjonujemy je dla Państwa na łamach czasopisma Jagodnik. Tak było po kongresie w 2020 roku, tak też stanie się teraz. Jeżeli zatem ktoś nie może uczestniczyć w GBC 2021 pomimo wciąż jeszcze preferencyjnych warunków finansowych (szczegóły na www.berrycongress.com) przez najbliższe kilka dni, to nic straconego – najistotniejsze wątki zrelacjonujemy na łamach naszego czasopisma.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here