Wejście na TSW 2024 – jak ominąć kolejki i taniej kupić bilet
Przypominamy, już w tym tygodni w dniach 17-18 stycznia odbędą się Targi Sadownictwa i Warzywnictwa – TSW 2024. Kolejny raz wydarzenia będzie odbywać się na ternie Targów Kielce. W czasie tegorocznej wystawy swoja ofertę przedstawi ponad 420 wystawców. W trakcie dwóch dni odbędzie się również 9 konferencji branżowych. Pamiętajcie o wcześniejszym zakupie biletów, w ten sposób ominiecie kolejki na wejściu i taniej kupicie bilety.

  • W trakcie TSW 2024 odbędzie się 9 konferencji branżowych, w trakcie których wystąpi blisko 80 prelegentów.
  • Uroczyste otwarcie targów odbędzie się 17 stycznia o godzinie 10 w sali Omega Centrum Kongresowego. Zapraszamy wszystkich zainteresowany.
  • Jedną z nowości tegorocznej edycji TSW są poletka uprawowe. Uczestnicy targów będą mieli możliwość zobaczyć na żywo innowacyjne metody uprawy. Aranżacje te zostały przygotowanym wspólnie z ekspertami i czołowymi firmami w branży. Prezentacje te zostały wybudowane w w halach A i D.
  • Jedno z poletek dedykowanym sadownikom. Prezentowane są nowe systemy uprawy jabłoni, grusz i czereśni. Szczególnie interesujące są zamontowane tam systemy nawadniania i osłony takimi jak siatki antyinsektowe, przeciwdeszczowe, przeciwgradowe. 
  • Drugie poletko dedykowane jest producentom owoców jagodowych. Przygotowano tam prezentacje nowych systemów uprawy borówki wysokiej, malin i truskawek. Systemy te obejmują rozwiązania dotyczące uprawy tych gatunków zarówno na otwartym gruncie, jak i w wybudowanych na potrzeby targów tuneli.

Pamiętajcie – aby uniknąć kolejek przy wejściu, polecamy wcześniejszy zakup biletów wstępu na https://tsw.pl/cennikPoprzedni artykułZmiany w podaży borówek importowanych z Peru i Chile. 
Następny artykułBakteria Saccharopolyspora spinosa do zwalczania szkodników gryzących

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj