Trwa rejestracja na Macfrut 2020


Rozpoczęła się kampania promocyjna 37 już edycji Macfrut, targów sektora produktów świeżorynkowych, które odbędą się w maju 2020 r jak zwykle w Rimini (Włochy). Trwają działania międzynarodowe zachęcające do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Dostępna jest także wcześniejsza rezerwacja swego uczestnictwa.

Rejestracja już otwarta

Możliwość rejestracji firm na kolejną edycję Macfrut, międzynarodowych targów owocowo-warzywnych organizowanych przez Cesena Fiera, które odbędą się w dniach 5-7 maja 2020 r. w Rimini Expo Center, jest już uruchomiona. Zeszłoroczne liczby pokazują, że Macfrut to rozwijające się targi, które z roku na rok stają się ważnym wydarzeniem dla podmiotów działających w sektorze i starających się poszerzyć sieć kontaktów biznesowych na nowych rynkach. W 2019 r. Do Rimini przybyło 43 500 odwiedzających, aby wziąć udział w trzydniowej imprezie, a jedna czwarta z nich pochodziła z zagranicy: 50% z Europy Zachodniej, 17% z Ameryki Środkowej i Południowej, 14% z Europy Wschodniej i Rosji, 10% z Afryki oraz 9% z Bliskiego i Dalekiego Wschodu. Jeśli chodzi o wystawców, 20% z ponad 1000 firm uczestniczących w Macfrut pochodziło z innych niż Włochy krajów. Reprezentowali oni różne segmenty branży: 39% produkcję i handel, 17% maszyny i technologię do sortowania i pakowania, 14% opakowania, 13% logistykę i usługi, 7% maszyny i technologię do uprawy i ochrony roślin, 5% szkółki i nasiona oraz 5% nawozy i środki ochrony roślin.

Nowe atrakcje, nowe możliwości

Przyszłoroczna, 37 edycja Macfrut zostanie wypełniona nowymi treściami, aby jeszcze bardziej zwiększyć możliwości biznesowe dla firm z branży świeżych produktów. Wśród nich „Spices & Herbs Global Expo”, obszar w całości poświęcony rynkowi przypraw i aromatycznych ziół. To nowość nie tylko na Macfrut, ale i w ogóle w Europie. Oprócz powierzchni wystawienniczej zainteresowane firmy będą miały okazję uczestniczyć w różnych imprezach towarzyszących i konferencjach dotyczących różnych tematów oraz dotrzeć do nowych klientów z całego świata, zwłaszcza z Azji i Afryki, i nawiązać z nimi kontakt, a także skorzystać zopcji spotkań B2B. Z tej okazji Ismea – Instytut Usług dla Rynku Rolnego i Żywnościowego – wprowadzi Globalne obserwatorium przypraw i ziół lekarskich i po raz pierwszy przedstawi przegląd tego szybko rozwijającego się sektora. Wiele wskazuje bowiem na to, że obecny poziom wiedzy w tym zakresie jest daleki od wystarczającego.

Macfrut 2020 w międzynarodowym wydaniu

Kampania promująca Macfrut będzie wspierana przez liczne misje międzynarodowe, które od września 2019 r do lutego 2020 r będą prowadzić działania informacyjne w Ameryce Południowej, Afryce, Europie i Azji w celu promocji Macfrut wśród lokalnych firm i stowarzyszeń. W ostatnich kilkunastu latach panuje trend wzrostowy w zakresie liczby obcokrajowców uczestniczących w targach Macfrut. W przypadku edycji 2020 naszym celem jest podtrzymanie tej tendencji poprzez dwojakie działania: z jednej strony postanowiliśmy uwzględnić zupełnie nowe treści i atrakcje, a z drugiej skupić się na nowych rynkach, takich jak Azja i Afryka. Wynikiem tego jest wysokiej jakości program, dzięki któremu Macfrut 2020 jest obowiązkowym wydarzeniem dla profesjonalistów z sektora owoców i warzyw. – komentuje Renzo Piraccini, prezes Ceseny Fiera.

Po co rejestrować swój udział wcześniej?

 

Ta część oferty skierowana jest do partnerów biznesowych. Dzięki możliwości wczesnej rezerwacji miejsc wystawowych, która jest ważna do 31 grudnia 2019 r firmy zainteresowane udziałem w przyszłorocznej edycji targów mogą skorzystać ze specjalnego rabatu. Wszystkie szczegóły są dostępne w specjalnej sekcji oficjalnej strony internetowej Macfrut.

Źródło: Informacja prasowa Macfrut

Poprzedni artykułNajnowsza wiedza na III Międzynarodowej Konferencji Kamczackiej
Następny artykułŚluzowiec atakuje plantacje truskawek – jak zwalczać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj