Sklep internetowy Royal Brinkman – łatwe i wygodne zakupy
Udostępniamy Państwu nowy, ulepszony sklep internetowy Royal Brinkman. Jest to jedyne miejsce z tak obszernym asortymentem dla profesjonalnego ogrodnictwa. Znajdą w nim Państwo pełną gamę produktów dla producentów warzyw, kwiatów, owoców, roślin ozdobnych, a także pieczarkarzy. W ofercie m. in.: podłoża, folie, maty, siatki, haki, sznurki, spinki, nawozy, preparaty cieniujące, kondycjonery, dezynfekcja i ochrona (ochrona chemiczna, biologiczna, regulatory wzrostu), doniczki, kontenery, tace, stoły ekspozycyjne, kratownice szkółkarskie, worki i opakowania, maszyny szkółkarskie, opryskiwacze, zamgławiacze, komputery klimatu i nawożenia, sekatory, itp.

Pierwszy sklep internetowy Royal Brinkman został uruchomiony w 2009 w Holandii i obecnie korzysta z niego ponad 2500 zadowolonych klientów.

banner webshopSklep internetowy Royal Brinkman to platforma online dla profesjonalnego rynku ogrodniczego. Klienci sklepu internetowego Royal Brinkman po zalogowaniu mogą nie tylko składać zamówienia, ale również przeglądać historię swoich zamówień (również tych złożonych telefonicznie lub mejlowo) i oferty, które zostały dla nich przygotowane przez naszych sprzedawców. Mają wgląd do swoich danych, możliwość ich zmiany, mogą dodawać produkty do ulubionych, co ułatwia odszukanie konkretnych produktów. Wszystkie zamówienia, zapytania i uwagi są przesyłane do opiekunów klienta. Dzięki temu zawsze wiadomo, kto prowadzi daną sprawę. Przywiązujemy dużą wagę do utrzymania dobrych relacji z klientami.

3-dev-pl

Sklep Royal Brinkman

  • Dostępny 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Znajdują się w nim informacje o produktach (zdjęcia, opisy i ceny).
  • Dostępny na urządzeniach mobilnych.
  • Korzystanie ze sklepu jest możliwe za pomocą tabletów i smartfonów, w dowolnym miejscu i czasie: w szklarni lub podczas podróży.
  • W zakładce 'Moje konto’ znajduje się historia zamówień oraz oferty i zamówienia oczekujące.
  • System rabatów – ceny widoczne w sklepie uwzględniają rabaty, przypisane klientowi indywidualnie przez osoby odpowiedzialne.
  • Ulubione – do Ulubionych zostają wpisane wszystkie zamawiane najczęściej przez Ciebie produkty, dzięki czemu łatwiej i szybciej możesz je później znaleźć.
  • Statystyki – to narzędzie pozwala na przegląd historii zamówień w wybranym zakresie czasu i z podziałem na wybrane grupy produktów. Możliwy jest też eksport statystyk do pliku csv.

Royal Brinkman – specjaliści w 7 dziedzinach:pictograms PLZakładanie Uprawy
– podłoża
– folie, maty, siatki
– haki, sznurki, spinki

Pielęgnacja
– nawozy
– preparaty cieniujące
– kondycjonery

Dezynfekcja i ochrona
– ochrona chemiczna
– ochrona biologiczna
– dezynfekcja
– regulatory wzrostu

Pojemniki i opakowania
– doniczki, kontenery, tace
– stoły ekspozycyjne
– kratownice szkółkarskie
– worki i opakowania

Urządzenia i maszyny
– maszyny szkółkarskie
– opryskiwacze
– zamgławiacze

Projekty techniczne
– systemy automatyzacji
– komputery klimatu i nawożenia

Artykuły serwisowe
– artykuły florystyczne
– farby do rur grzewczych
– sekatory, noże

Wszystko to i jeszcze więcej znajdziesz na: webshop.royalbrinkman.pl !

Materiał reklamowy

brinkman_truskawkowy_art.pxPoprzedni artykułO aronii w Skierniewicach
Następny artykułPierwsze szkody mrozowe na plantacjach borówki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj