Podsumowanie zbiorów truskawki owocującej w tradycyjnym terminie – Debata on-line

W najbliższy czwartek, od godziny 20.00, będę rozmawiał z zaproszonymi na kolejną debatę internetową ekspertami o kończącym się właśnie sezonie truskawek owocujących w tradycyjnym terminie. Moimi gośćmi będą eksperci z rożnych obszarów truskawkowego segmentu jagodowej branży.

Kończą się powoli zbiory na truskawkowych plantacjach. Można zatem pokusić się o pierwsze podsumowania. Rok z pewnością był trudny, ale czy ostatecznie udany? Czy truskawka dała zarobić? Jaka przyszłość czeka nas wszystkich w perspektywie kolejnego sezonu? Czy na rynku uwidaczniają się jakieś trendy, scenariusze które można przewidzieć i wykorzystać? Czy produkcja truskawki z przeznaczeniem na zaopatrzenie zakładów przemysłowych ma w Polsce sens i przyszłość? To tylko niektóre z ważnych pytań jakie zostaną postawione. Odpowiedzi na nie przedstawią zaproszeni do udziału w debacie eksperci: Zbigniew Pisarek z Flevoplant, Konrad Kozakiewicz plantator a także przedstawiciel firmy Haygorve oraz Damian Fudecki, plantator oraz sekretarz Stowarzyszenia Plantatorów Truskawki.

Debatę będzie można oglądać na Facebook-u oraz w serwisie YouTube. Zapraszamy do komentowania i zadawania pytań ekspertom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here