Nowa lokalizacja targów TSW 2023W ostatnich dniach z ogromnym zaangażowaniem staraliśmy się rozwiązać trudną sytuację biznesową, jaka pojawiła się między nami a właścicielem obiektu Ptak Warsaw Expo. Z przyczyn niezależnych od nas jesteśmy zmuszeni przenieść TSW do nowej lokalizacji. Wydarzenie odbędzie się na terenie Targów Kielce (ul. Zakładowa 1) w zaplanowanym pierwotnie terminie – 18 i 19 stycznia 2023 roku.

Zapewne zdajecie sobie Państwo sprawę, że nie na wszystkie aspekty organizacji targów mamy bezpośredni wpływ. W ostatnich dniach z ogromnym zaangażowaniem staraliśmy się rozwiązać trudną sytuację biznesową, jaka pojawiła się między nami, a właścicielem obiektu Ptak Warsaw Expo.

Niestety pomimo naszej ogromnej woli zażegnania konfliktu nie doszliśmy do porozumienia. Dlatego podjęliśmy trudną decyzję, że wydarzenie zostanie przeniesione na teren Targów Kielce, ich termin – 18–19 stycznia 2023 r. – nie ulega zmianie.
Przeniesienie ekspozycji do Kielc jest dla nas wszystkich niemałym wyzwaniem.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość i wsparcie, a zespół TSW jest cały czas do Państwa dyspozycji i odpowie na wszelkie pytania.
Zrobimy wszystko, by utrzymać w mocy wszelkie nasze zobowiązania względem Państwa, uwzględniając przy tym wymogi nowego obiektu. Pomimo tak trudnej i zaskakującej sytuacji mam nadzieję, że wspólnie, w nowym miejscu, zorganizujemy największą imprezę branżową w kraju! Do zobaczenia w Kielcach 18 i 19 stycznia 2023 roku.

Wszystkich uczestników zapraszamy do rejestracji – www.tsw.pl

Jacek Kłudka, dyrektor targów TSWZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here