Macfrut 2024 większy niż poprzednie edycje targów!


Macfrut, międzynarodowe wydarzenie dla branży świeżych produktów żywieniowych, po raz kolejny spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem wystawców. W trzydniowych targach w halach Rimini Expo wzięło udział ogółem 56 200 osób, co stanowi wzrost o 13% w porównaniu z rokiem ubiegłym. Zdaniem organizatorów targów, była to najbardziej ekscytująca edycja jak dotąd i widać, że branża jest dynamiczna i pewna przyszłości.

Organizatorzy zadowoleni

Powodów do zadowolenia z przebiegu tej imprezy, jak deklarują jej organizatorzy, jest wiele. Frekwencja była wyższa już pierwszego dnia: liczba odwiedzających, specjalistów z branży i zagranicznych kupców była znakomita. Jak informuje Renzo Piraccini było ich więcej częściowo dlatego, że włoskie produkty cieszą się większym zainteresowaniem na arenie międzynarodowej. Magnesem mogły okazać się także prestiżowe wydarzenia naukowe z udziałem czołowych światowych ekspertów.Mogę się tylko zgodzić z tym, co powiedział mi na targach jeden z wystawców. Ocenił, że Macfrut stał się punktem obowiązkowym, aby zorientować się, w jakim kierunku zmierza ogrodniczy sektor – mówi Renzo Piraccini, prezes Macfrut. A po chwili dodaje: To był nasz cel, a fakt, że wystawcy to zrozumieli, pokazuje, że jesteśmy na dobrej drodze, obraliśmy właściwy tor. Praca zespołowa w całym łańcuchu dostaw jest kluczem do sukcesu Macfrut i tegoroczne wyniki imprezy są tego dowodem. To osiągnięcie oznacza początek nowego rozdziału, w którym będziemy stawić czoła nowym wyzwaniom. Wierzymy, że Włochy są godne organizacji wydarzenia o randze międzynarodowej. Tak naprawdę już jutro zaczęliśmy planować jeszcze większą i bardziej międzynarodową edycję na rok 2025. – mówi sternik targów.

Kiedy kolejny Macfrut?

Data następnej edycji wydarzenia już została ustalona i podana do publicznej wiadomości. Macfrut 2025 odbędzie się w dniach 7-9 maja 2025 roku. Oficjalna zapowiedź targów odbędzie się w Kairze 11 września bieżącego roku.

Źródło: Macfrut Press Release

Poprzedni artykułSadzenie truskawek w maju. Kiedy będą pierwsze owoce?
Następny artykułTruskawki po opadach deszczu (monitoring plantacji 24 maja 2024)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj