Loteria Pełna gama nawozów płynnych – rzstrzygnięta

„Pełna gama nawozów płynnych” zorganizowanej przez Timac Agro Polska, w której główną nagrodą był Volkswagen Golf Cabrio!Dla wielu polskich farmerów, ostatnie miesiące upłynęły w oczekiwaniu na zakończenie loterii „Pełna gama nawozów płynnych” zorganizowanej przez Timac Agro Polska, w której główną nagrodą był Volkswagen Golf Cabrio!

I tak 3 czerwca, spośród tysięcy nadesłanych kuponów, Komisja wylosowała zwycięzców loterii. Główna nagroda – Volkswagen Golf Cabrio – trafiła w ręce Alfreda Borowskiego z gospodarstwa Rol-Gądków z Gądkowa Wielkiego! Kolejne nagrody – dwa wysokiej klasy tablety trafiły do Karola Wysockiego z Godawy oraz Piotra Szymańskiego z miejscowości Lipe.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 27 czerwca w hotelu Remes w Opalenicy. W imieniu firmy Timac Agro Polska nagrody wręczyły: Prezes Zarządu Agata Stolarska oraz Dyrektor Zarządzający Agnieszka Egberss. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy wygranych i zapraszamy do korzystania z fachowego doradztwa i produktów Timac Agro Polska.

By móc wziąć udział w loterii „Pełna Gama nawozów płynnych” Timac Agro Polska, wystarczyło zakupić 40 litrów dowolnego nawozu płynnego TAP w okresie 02.01 do 30.04 oraz wypełnić i odesłać kupon na adres organizatora. Warto nadmienić, że każde kolejne 40 litrów, to dodatkowy kupon, który zwiększał szanse na wygraną.

Pełna gama nawozów płynnych” zawdzięcza swój sukces głównym bohaterom kampanii – ośmiu nawozom płynnym należącym do gam FERTIACTYL oraz FERTILEADER. Nawozy płynne Timac Agro, to specjalistyczne produkty dedykowane każdej uprawie rolniczej i specjalistycznej. Produkty te cechuje działanie biostymulujące – poprawiają pobranie oraz transport składników pokarmowych w roślinie, minimalizując efekty stresów termicznych i wodnych. Wpływają także na wydłużenie procesu fotosyntezy i zaopatrzenie roślin w niezbędne i szybko przyswajalne pierwiastki.

Źródło: Informacja prasowa firmy Timac AgroPoprzedni artykułIII Dni Otwarte Truskawki w Rabie Wyżnej już 26 lipca
Następny artykułNowy asortyment środków ochrony dla jagodowych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj