Konferencje Agrosimex 2024 – wiedza plonuje!
Jak co roku firma Agrosimex organizujemy spotkania branżowe, na których poruszane są tematy istotne dla producentów owoców ziarnkowych i jagodowych. W nadchodzącym sezonie również nie zabraknie okazji do wzbogacenia swojej wiedzy, dyskusji z ekspertami oraz nawiązania relacji w środowisku branżowym. 

Cyklu konferencji zaczyna się od stycznia wydarzeniami stacjonarnymi – już 10 i 11 stycznia Agrosiemx zaprasza na Konferencję Sadowniczą i Konferencję Jagodową do Pałacu Mała Wieś, znajdującego się w powiecie grójeckim – największym sadzie Europy. 

Pełnym harmonogramem wydarzeń, dostępnym jest na stronie: konferencje.agrosimex.pl. Tam znajdziecie szczegółowe informacje na temat poszczególnych wydarzeń, tematów, prelegentów oraz atrakcji, które przygotowano dla uczestników tych wydarzeń.

Dlaczego warto wziąć udział? 

Aktualne informacje: Poznasz najnowsze trendy w dziedzinie upraw sadowniczych, dzięki prezentacjom doświadczonych ekspertów

Kooperacja: Otrzymasz okazję do poznania partnerów biznesowych, wymienisz się doświadczeniami z innymi producentami z branży. 

Inspiracja: Zdobędziesz nową perspektywę na podstawie wiedzy ekspertów, inspirację i nowe pomysły możliwe do zastosowania w swoim gospodarstwie. 

Jak się zapisać na wydarzenie?

Rejestracja dostępna na naszej stronie internetowej: konferencje.agrosimex.pl 

Zapisz się na wydarzenia już dziś !

Wierzymy, że spotkania z Agrosimex 2024 będą cennym doświadczeniem dla wszystkich producentów owoców i płodów rolnych. Do zobaczenia na konferencjach!

Na wydarzenia zaprasza zespół konferencji Wiedza Plonuje 2024 

Informacja prasowa AgrosimexPoprzedni artykułZmiany klimatu. Czy będziemy sadzić w Polsce drzewa cytrusowe?
Następny artykułZapraszamy na Konferencję Truskawkową podczas TSW 2024 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj