Fruit Logistica 2022 – powrót w tradycyjnej formie

Fruit Logistyca, polskie narodowe stoisko, ZSRP, Berlin, jagodnik.pl, jagodnik

W lutym przyszłego roku, a ściślej w dniach 9-11.02.2022, w Berlinie odbędzie się kolejna edycja targów Fruit Logistica. To ważna informacja dla polskich uczestników sektora ogrodniczego nie tylko z uwagi na rangę wydarzenia ale i niezmiernie szerokie spektrum możliwych do poruszenia zagadnień w trakcie imprezy oraz niebagatelne opcje nawiązywania nowych kontaktów branżowych.

Jak dawniej…

Fruit Logistica, wiodące na świecie targi branży świeżych owoców i warzyw, w przyszłym roku odbędą się w tradycyjnej, fizycznej formie w Berlinie w dniach 9-11 lutego 2022 r. Akcenty w trakcie imprezy położone zostaną na świeże inspiracje, przekaz najnowszych i rzetelnych informacji i stworzenie nowych szans biznesowych. Fruit Logistica 2022 w założeniu jej organizatorów pozwoli branży ogrodniczej spojrzeć w przyszłość i dostarczy odpowiedzi na pytania dotyczące rozwoju handlu owocami w perspektywie średnio i długoterminowej. Pragnienie osobistych spotkań na fizycznej imprezie jest ogromne, zwłaszcza, że ​​nie było to możliwe od tak dawna. Wiemy, że niektóre firmy wahały się przed rejestracją. Ale ta powściągliwość stale się zmniejsza, ponieważ międzynarodowe miejsca konferencyjne, w tym Berlin, pokazały, że wydarzenia fizyczne są znowu możliwe. Jesteśmy bardzo zaawansowani w planowaniu i już powysłaliśmy propozycje rozmieszczenia stoisk naszym wystawcom – mówi Kai Mangelberger, p.o. dyrektora Fruit Logistica.

Wystawcy dopiszą?

Już teraz liczba zarejestrowanych wystawców na Fruit Logistica 2022 jest zbliżona do poprzedniej, a poziom międzynarodowej różnorodności jest bardzo pozytywny z firmami z 68 krajów. Biorąc pod uwagę poprzedni wskaźnik rejestracji, spodziewamy się znacznie ponad 2000 wystawców na przyszłorocznej edycji targów – mówi K. Mangelberger. Mimo że większość przedsiębiorstw jakie zapowiedziały swój udział we Fruit Logistyce 2022 pochodzi z Europy, Ameryka Środkowa i Południowa będą nadal silnie reprezentowane. Jednak już teraz wiadomo, że impreza ta będzie nie tylko bardzo międzynarodowa, ale również będzie odzwierciedlać cały łańcuch wartości dodanej dla świeżych produktów. W ponad 25 halach znajdą się ekspozycje producentów żywności, handlowców, a także innych kluczowych graczy w branży.

Z kim będzie można się spotkać?

Na targi zjadą najpewniej uczestnicy sektora z całego świata. Ale po kolei: branżę świeżych produktów będą reprezentować m.in. Dole, Fyffes, SanLucar i Zespri. Wśród przedstawicieli firm zajmujących się logistyką żywności znajdą się Maersk i Ethihad Cargo, Edeka. Sormac i Greefato przykłady producentów maszyn i technologii potrzebnych by dostarczać konsumentom szeroki wachlarz produktów. Z kolei Euro Pool System oferuje rozwiązania do ich pakowania. BioTropic, Bundesvereinigung der Erzeugerorganisationen Obst und Gemüse (BVEO), Driscoll i Fruit Masters to kolejne przykłady firm, które już potwierdziły swą partycypację.

Czuć entuzjazm!

W ciągu ostatnich 18 miesięcy dowiedzieliśmy się, że można organizować międzynarodowe spotkania siedząc przy biurku. Ale nauczyliśmy się też, że nic nie zastąpi przyjemności i namacalności prowadzenia dyskusji vis a vis. Z niecierpliwością czekamy na wystawę na Fruit Logistica, ponieważ jest to najbardziej kompleksowe wydarzenie w branży owocowo-warzywnej na świecie – mówi Rita Biserni, która odpowiada za marketing międzynarodowy u włoskiego wystawcy Alegra. Wreszcie będziemy mogli spotkać się ponownie twarzą w twarz na jednej z największych imprez owocowo-warzywnych na świecie już w lutym przyszłego roku. To ponowne połączenie przedstawicieli globalnego świeżego rynku. Nie możemy się doczekać spotkania z naszymi cenionymi partnerami i nowym potencjałem, aby pokazać rozwój, nad którym pracowaliśmy przez ostatnie dwa lata! – mówi z kolei Bert Haffmans, dyrektor generalny holenderskiego wystawcy Sormac.

Przegląd wszystkich wystawców Fruit Logistica 2022, jak również współwystawców, zostanie opublikowany na stronie internetowej wydarzenia już w listopadzie.

Poprzedni artykułOGŁOSZENIE. Sprzedam plantację borówki
Następny artykułBędziemy silni handlowo i produkcyjnie, albo zostaniemy w polu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj