Fruit Logistica 2019 – trendy na rynku opakowań

Fruit Logistica, to bez wątpienia największa w Europie, a może i na świecie wystawa poświęcona sprzedaży owoców, warzyw oraz prezentacji maszyn i rozwiązań umożliwiających przygotowanie tych produktów do sprzedaży. Jest to również doskonałe miejsce do nawiązania kontraktów handlowych z przedstawicielami sieci handlowych, brokerami owocowo-warzywnymi czy też zapoznania się z trendami, które szybko z etapu prezentacji produktu lub jego przygotowania do sprzedaży, znajdują przełożenie na biznes. O randze targów świadczą liczby – ponad 78 000 odwiedzających ze 135 krajów oraz 3 200 wystawców z 90 krajów.

Punnet nadający się do recyklingu

Kluczowymi celami odwiedzających targi jest jak zawsze nawiązywanie nowych kontaktów, a także poznawanie światowych innowacji w sektorze owocowo-warzywny. Jak zwykle ważnym wydarzeniem targów jest wręczenie nagród w konkursie Innovation Award FRUIT LOGISTICA 2019, którą wygrały „Oriental Red® – Red Kiwifruit”, drugie miejsce zajeła technologia dojrzewania Softripe®, a trzecie truskawkowy punnet nadający się do recyklingu.

Odwiedzając liczne stoiska zarówno producentów opakowań, maszyn do pakowania, a także firm oferujących owoce staraliśmy się zebrać dla Państwa najciekawsze naszym zdaniem propozycje dotyczące przygotowania owoców jagodowych na sezon 2019.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here