ExpoSE i expoDirect – wydajniejsze zarządzanie gospodarstwem

W dniach 22-23 listopada miasto Karlsruhe w Niemczech stanie się miejscem spotkania producentów szparagów i owoców miękkich z całego świata za sprawą odbywających się tam targów expoSE oraz expoDirekt.

Jak zapowiadają organizatorzy, ponad 420 wystawców z 14 krajów zaprezentuje wiele innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie sprzedaży bezpośredniej w ramach targów expoDirekt.

Z kolei w halach przeznaczonych dla wystawców w ramach expoSE zaprezentowane będą rozwiązania dedykowane uprawie truskawek, a także innych roślin jagodowych oraz szparagów. Wśród wystawców będą firmy prezentujące rozwiązania od sporządzania analizy gleby, przygotowania i kontrolowania gospodarstwa po zarządzanie pracownikami i monitorowaniem ich czasu pracy. Jak zwykle nie zabraknie firm oferujących specjalistyczne maszyny dla tych dwóch grup producentów. Z dużym zainteresowaniem odwiedzających powinny się również spotkać licznie prezentujące się w czasie targów europejskie firmy szkółkarskie.

ExpoDirekt oraz expoSE to wiodące europejskie targi producentów szparagów i owoców miękkich, w czasie których swoją ofertę prezentuje wiele firmy z całej Europy. Po za wystawcami niemieckimi, najliczniej reprezentowane są firmy z Holandii, Francji, Włoch i Polski. Warto zaznaczyć, że aż 77 wystawców zaprezentuje się na odbywających się w Karlsruhe targach po raz pierwszy.

W czasie targów obchodzony będzie 29 Dzień Szparaga, odbędzie się Jagodowe seminarim, VII Forum Marketingu Bezpośredniego oraz Forum Wystawców. Podczas imprezy zostanie także przyznana nagroda za innowacje – „Best of 2017”. Nagroda ta wręczana jest dla dla innowacyjnych produktów i usług zarówno w obszarze uprawy truskawek i szparagów jak i marketingu bezpośredniego w ogrodnictwie (lista produktów zgłoszonych do tego konkursu znajduje się na stronie: http://www.expo-se.de/presse-impressionen/).

Więcej informacji na temat targów expoSE i expoDirekt można znaleźć na stronie: www.expo-se.de

Zapraszamy również do lektury artykułu ExpoSE i ExpoDirekt 2017 już za trzy miesiące. A co było można zobaczyć w 2016 roku może przeczytać w materiale Rekordowe ExpoSE 2016.Poprzedni artykułWspółdziałanie plantatorów truskawek – inspirujący przykład
Następny artykułW szkółce jagody kamczackiej jesienią