Spółka Agrochem Puławy, która jest autoryzowanym dystrybutorem Grupa Azoty opublikowała nowe cenniki nawozów azotowych. Nastały obniżki, jednak ceny nadal są wysokie. Zmiany stawek cen dotyczą również nawozów wieloskładnikowych.

Cena saletry została obniżona o 685 zł/t. Niestety, obniżki cen nie dotyczą nawozów wieloskładnikowych, które w porównaniu do azotowych poszły drastycznie w górę! Polifoska 6 podrożała z dniem 26 maja 2022 roku o 130 zł na tonie.

Nawozy azotowe

Tabela 1. Cennik hurtowy nawozów azotowych, który obowiązuje od 21.06.2022 do odwołania lub wyczerpania zapasów magazynowych

Tabela 2. Poprzedni cennik hurtowy nawozów azotowych, który obowiązywał od 15.04.2022.

Nawozy wieloskładnikowe

Tabela 3. Cennik hurtowy nawozów wieloskładnikowych, który obowiązuje od 21.06.2022. do odwołania lub wyczerpania zapasów

Tabela 4. Poprzedni cennik hurtowy nawozów wieloskładnikowych, który obowiązywał od 26.05.2022.

Warto zaznaczyć, iż Agrochem przedstawia tę ofertę jako informację, nie stanowi ona oferty handlowej w porozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Powyższe cenniki dotyczą towaru o wadze 24 tony. Zamówienie i ostateczne warunki wymagają potwierdzenia ze strony Agrochem Puławy. Do powyższych cen zostanie doliczona aktualna stawka obowiązującego podatku VAT od towarów i usług. Ceny ujęte w cenniku są to stawki wyjściowe, mogą one podlegać negocjacji.

Źródło: Agrochem Puławy

Poprzedni artykułŚwiętokrzyskie pokazy porzeczkowe
Następny artykułAgrowłóknina w uprawia malin. Jak ją wykorzystać optymalnie? 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj