„Zdrowe truskawki, dochodowa produkcja” to tak naprawdę tytuł webinarium, które odbędzie się w najbliższy czwartek 16 lutego. Jego początek zaplanowano na godzinę 18.00. Głos w jego trakcie zabierze aż 4 specjalistów z branży ogrodniczej. Będzie także okazja do komentowania ich wypowiedzi i zadawania pytań rozszerzających omawiany zakres informacji.

Kto i o czym?

Pierwszym z prelegentów, którzy zabiorą głos będzie Paweł Rudzki z firmy Koppert. Specjalista zaprezentuje możliwości zawalczenia uciążliwych szkodników truskawek wykorzystywane na Zachodzie. Zastanowimy się jak można je odnieść do polskich realiów uprawowych i jaki będą one mieć wpływ na zdrowotność roślin. Kolejnym z mówców czwartkowego wieczoru będzie Przemysław Kowalewski z firmy Ceres. Temat jego wystąpienia to „Skuteczne stosowanie preparatów mikroorganicznych w uprawie truskawki”. Ceres w swej handlowej ofercie posiada kilka tego typu produktów, które mogą stać się integralnym elementem ochrony roślin. Głos zabierze także dr Marek Konieczny z firmy Yara. W swej prezentacji dowiedzie m.in. wpływu optymalnego nawożenia roślin, odpowiedniego stopnia ich odżywienia na naturalną zdolność do radzenia sobie z zagrożeniami. Dość syntetyczny charakter będzie mieć wystąpienie Michała Malickiego z UPL. „Wiosna za progiem – na co się przygotować w ochronie i nie tylko” – to temat jego prezentacji oraz pytanie, które zadaje sobie wielu plantatorów.

Kiedy i gdzie?

Webinarium pt. „Zdrowe truskawki, dochodowa produkcja” to wydarzenie wyłącznie internetowe. Choć nie będzie sposobności do bezpośredniego spotkania się z ekspertami ogrodniczymi, to i tak zapewnimy możliwość komentowania ich wystąpień, rozmów z innymi uczestnikami webinarium a nawet opcję zadawania pytań prelegentom. Zarówno widzowie oglądający webinarium na profilu czasopisma Jagodnik na Facebook-u jak i w serwie YouTube będą mogli wykorzystać chat do komunikacji między sobą a także z prelegentami zgromadzonymi w wirtualnym studio czasopisma Jagodnik. Początek webinarium w czwartek 16 lutego o godzinie 18.00. Prezentacje potrwają po ok. 20 minut każda, a po nich odbędzie się runda pytań i odpowiedzi. Aby móc uczestniczyć w wydarzeniu od jego początku aż po sam koniec należy zarezerwować ok. 2-2,5 godziny. Gwarantuję, że warto!

Zapraszamy!

Aby transmisja nie umknęła gdzieś w natłoku codziennych obowiązków można już teraz potwierdzić swój udział w wydarzeniu na Facebook-u klikając poniższy link:








Poprzedni artykułZainspirowany naturą: nowy wygląd, ta sama sprawdzona jakość
Następny artykułSzkolenie Jagodowe w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą (cz. I)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj