Pracownicy sezonowi – w regionie Płońska i Czerwińska nad Wisłą pomagają w ich zatrudnieniu

truskawka, malina, borówka wysoka, pracownik sezonowy

W największym polskim zagłębiu truskawkowym – w regionie Płońska – czynione są starania, które mają pomóc pozyskać odpowiednią liczbę osób do pracy w gospodarstwach. Z dużym zainteresowaniem spotkała się również inicjatyw podjęta przez Burmistrza Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą Marcina Gortata.  

Sezonowe Pośrednictwo Pracy na Wirtualnym Targu Powiatu Płońskiego

Jedną z takich inicjatyw jest uruchomiona 20 kwietnia grupa Sezonowego Pośrednictwa Pracy, na założonym przez Starostwo Powiatowe w Płońsku, z inicjatywy Zarządu Powiatu, Wirtualnym Targu Powiatu Płońskiego‼️ Akcja ta skierowana jest dla poszukujących pracy oraz plantatorów.

Szczegóły na utworzonym profilu na stronie Facebook:

Współpraca z Agencjami Pracy Tymczasowej

Z kolejną inicjatywą wyszedł również Burmistrz Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą Marcin Gortat. W celu pomocy w pozyskiwaniu pracowników sezonowych dla mieszkańców Gminy Czerwińsk nad Wisłą, zainicjował kontakt z Agencjami Pracy Tymczasowej z województw mazowieckiego i łódzkiego (w przypadku konieczności będziemy rozszerzać kontakt z innymi województwami).

Pismo wystosowane przez Burmistrza w tym zakresie spotkało się z ogromnym odzewem instytucji zajmujących się pośrednictwem pracy. Jak się okazało, Agencje Pracy posiadają w swoich zasobach ludzkich pracowników sezonowych (również obcokrajowców, w tym Ukraińców) gotowych do podjęcia – od zaraz – pracy w gospodarstwach rolnych.

Naszej stronie internetowej www.czerwinsk.pl został już opublikowany wykaz firm chcących współpracować w zakresie zatrudnienia pracowników do zbioru truskawek i malin.

Wykaz Agencji Pracy Tymczasowej opublikowany na stronie www.czerwinsk.pl, które zaoferowały pomoc w znalezieniu pracowników do zbioru owoców miękkich w roku 2020

1. Arwel Group Sp z o.o.
ul. Floriana Marciniaka 4,
Warszawa, 04-682
Numer telefonu 662 000 263
office@arwelgroup.plmonika.wykner@arwelgroup.pl
Monika Wykner,
www.arwelgroup.pl

2. Atlas Work Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 89,
05-270 Marki
Numer telefonu 690 838 309
maksym.kaminski@atlaswork.pl
Maksym Kaminski

3. Biuro Regionalne
al. Jerozolimskie 200, IIIp;
02-486 Warszawa
Numer telefonu 725 602 994
kwalkosz@asistnet.pl
Krzysztof Walkosz

4. Business Line Support
ul. Sierpińskiego 3/62;
02-122 Warszawa
Numer telefonu 607 644 700
biuro@bls-group.pl
Piotr Sobczyk
www.bls-group.pl

5. Concakt Factor
ul. Matuszewska 20;
03 – 876 Warszawa
Numer telefonu 730 099 077
janusz.kwiatkowski@team4sales.com.pl
Janusz Kwiatkowski
www.team4sales.com

6. Ditola Agencja pośrednictwa pracy
ul. Sulkiewicza 7 m. 1;
02 – 404 Warszawa
Numer telefonu 696 376 724
marcin.slepowronski@ditola.pl
Marcin Ślepowroński
www.ditola.pl

7. DOUBLE RESPECT SP. Z O.O
ul.Żurawia 6/12 lok. 417,
00-503 Warszawa
Numer telefonu 730 131 861
biuro@2respect.pl
Krystyna Maior
www.2respec.pl

8. Easy Select s.c.
ul.Ciołka 13 lok.108;
01-445 Warszawa
Numer telefonu 22 533 50 01, 509 370 055
easyselect@easyselect.pl]
Beata Gostyńska
www.easyselect.pl

9. Elżbieta Wasilewska AP-Partner Sp. z o.o
ul. 28 Płk. Strzelców Kaniowskich 6/10/13;
90-750 Łódź
Numer telefonu 511 090 716
e.wasilewska@outlook.com
Elżbieta Wasilewska
www.ap-partner.pl

10. ETE Consulting Corp Sp. z o.o.
al. Jerozolimskie 81,
lok. 710,
02-001 Warszawa
Numer telefonu 570 929 994
eteconsul@gmail.com
Andrii Chornobai (Andrzej Czornobaj)

11. Eurointegracja Group Sp zo.o SK,
ul. Wita Stwosza 16 m 204;
50 – 950 Wrocława
Numer telefonu 730 151 845
kozhurova.eurointegracja@gmail.com
Inna Kozhurova
www.eintegracija.pl

12. Everest International Service Group sp. Z o.o
al. Solidarności 117/817;
00-140 Warszawa
Numer telefonu 795 051 392
michal.t@finnergroup.com
Michał Tlałka

13. Filmero Sp. z o.o
al. Jerozolimskie 85/21;
02-001 Warszawa
Numer telefonu 533 328 949
kamillarecki@e-outlander.eu
Kamil Larecki

14. FORMIKA PIOTR RAFALSKI
ul. Majowa 11A;
05-092 Łomianki
Numer telefonu 501 544 290
pr@formika-praca.pl
Piotr Rafalski

15. Gowito Sp. Z o.o
ul. M. Kopernika 30/221, 00-336,
Warszawa
Numer telefonu 792 856 431
corp.gowito@gmail.com
Ihor Isakov

16. Grupa Progres Sp. z o.o.
al. Grunwaldzka 411,
80 – 309 Gdańsk
Numer telefonu 691 555 774
mariusz.grzesik@grupaprogres.pl
Mariusz Grzesik

17. IBL group Sp. z o.o.
ul.Długa 29;
03-350 Warszawa
Numer telefonu 889 043 906
info@iblgroup.pl

18. Inostraniec sp. z o.o.
al. Jerozolimskie 144;
02-305 Warszawa
Numer telefonu 508 450 677
janusz.florczyk@inostraniec.pl
Janusz Florczyk

19. International Jobs Solution Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia
ul Sienna 86/108;
00-815 Warszawa
Numer telefonu 798 710 201
umalaszewska@legalaid.com.pl
Urszula Małaszewska

20. Ipc Pierwsze Biuro Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialności
ul. Długa 39A;
05-200 Wołomin
Numer telefonu 733 244 685,736 890 629, 722 703 233
ipc.vkz@gmail.com
Viktor Zabudko
https://pl.pracavpolska.com/

21. Khalinovsky Group Sp. z o.o.
ul.Czerniowiecka 9 lok 31;
02-705 Warszawa
Numer telefonu 577 661 277, 577 810 114
prezes@khalinovskygroup.com
Khalinovskyi Aleksander

22. Level Work
ul. Barkocińska 6;
03-543 Warszawa
Numer telefonu 515 515 584
biuro@levelwork.pl
Artur Chrząszcz

23. LK.International Group sp. z o.o.
ul. Świeradowska 47;
02-662 Warszawa
Numer telefonu 730 672 319
lk.intergroup@gmail.com
Leonid Kosovskyi

24. Narek Plus Sp. z o.o.
ul. Wrzesińska 12/21;
03 – 713 Warszawa
Numer telefonu 516 486 836, 724 507 703, 576 190 004
narekplus09@gmail.com
Anna Kaliniak, Ivanna Parfeliuk

25. New World Level sp. z o.o.
ul. Elektronowa 2;
03-216 Warszawa
Numer telefonu 575 704 769
biuro.nwl@gmail.com
Denys Nedbailiuk

26. PERFECT LTD Sp.z o.o.
ul.Fortuny 12b
01-339 Warszawa
Numer telefonu 539 756 216
info.perfectltd@gmail.com
Viktor Solomka

27. Personal Choice & Training Contracts Sp Z O.O.
ul. Rembielińskiego 8;
09-400 Płock
Numer telefonu 796 524 014
lukasz@personal-choice.eu
Łukasz Figat

28. Profit Group
ul. Kurhan 5,
02-203 Warszawa
Numer telefonu 793 777 096
edyta.michalska-lenart@profitgroupsp.com
Edyta Michalska-Lenart
https://www.profitgroupsp.com/

29. Quality Jobs Sp. z o. o.
al. Jerozolimskie 85 lok.21,
02-001 Warszawa
Numer telefonu 780 145 450, 516 375 635
biuro.qualityjobs@gmail.com
Paweł Stanowski; Daria Szczepkowska;
www.qualityjobs.pl

30. Stip united
ul. Złota 59;
00 – 120 Warszawa
Numer telefonu 539 303 500
k.rapacz@stipunited.com
Karolina Rapacz

31. Sunrise Work
ul. Zawiszy Czarnego 10 lok519,
91-829 Łódż
Numer telefonu 698 525 184
biuro.sunrisework@gmail.com

32. Veton Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Biuro Pośrednictwa Pracy
ul. Domaniewska 47 / 408,
02-672 Warszawa,
Numer telefonu 570 432 133
Vetonspzoo@gmail.com,
Jakub Makowski; Rafał Piotr Hryniewicz

33. Wiktor Muszyński JVL
ul. J. Mireckiego 13A lok. 7M,
05-300 Mińsk Mazowiecki
Numer telefonu 570 775 900
w.muszynski.jvl@gmail.com
Wiktor Muszyński

34. WORK GLOB sp. z o.o
ul. Niedziałkowskiego 1,
61-578 Poznań
Numer telefonu 61 649 77 00, 512 356 970
piotr.michalak@workglob.pl
Piotr Michalak
www.workglob.pl

35. Worklife Polska Sp. z o.o. sp. k
ul. Grunwaldzka 19 (pok 2.15);
60-782 Poznań
Numer telefonu 692 47 57 15
marek@worklifepolska.pl
Marek Śliwiński
www.worklifepolska.pl

36. WORKROOM Sp. z o.o.
ul. Chłodna 51/36/01;
00-867 Warszawa
Numer telefonu 696 773 744, 608 400 844
Biuro@workroom.com.pl;
dawid.thom@workroom.com.pl
Dawid Thom

DO POBRANIA

Wykaz Agencji Pracy – lista w formacie *.xlxs (do otworzenie potrzebne jest oprogramowanie MS Office, Open Office etc.)

Wykaz Agencji Pracy – lista w formacie  *.pdf (do otworzenia potrzebna jest przeglądarka plików *.pdf np. Adobe Reader, Foxit Reader)

37. Agencja Pracy Tymczasowej Best Job Partners sp z oul.
Narożna 2 lok. 1;
05 – 510 Konstancin-Jeziorna
Numer telefonu 792 769 973
bjppolska@gmail.com

38. Agencja Pracy Tymczasowej EMS Sp. z o.o.
ul. Belzacka 97b;
97-300 Piotrków Trybunalski
Numer telefonu 512 481 307; 512 481 281
arkadiusz.krenc@agencjapracyems.pl;
jakub.stawski@agencjapracyems.pl
Arkadiusz Krenc;
Jakub Stawski
www.agencjapracyems.pl

39 Agencja Pracy Tymczasowej Re- Force Sp. z o.o.
ul. Otolińska 21/302 B;
09-407 Płock
Numer telefonu 502 213 693
biuro@re-force.pl
Martyna CodaAnakon Sp.z o.o
ul. Kostromska 62A/70;
97-320 Piotrków Trybunalski
Numer telefonu 515 406 077
sekretariat@anakon.work
Karolina Tkaczyk

40. Aquila Personnel sp z.o.o
ul. Przeskok 2;
00-032 Warszawa
Numer telefonu 501 451 047; 797 865 383
p.marsula@aquilapersonnel.pl;
a.pozyczka@aquilapersonnel.pl
Paweł Marsula;
Aleksander Pożyczka

41. Blessed group sp.z o.o
ul. Marynarska 21 lok. 12
02-674 Warszawa
Numer telefonu 799 788 372
m.okolot@blessed-firm.com.
Maksym Okolot

42. BMM Service – Agencja Zatrudnienia
ul. Proletariacka 7/9;
93-569, Łódź
Numer telefonu 799 171 161
milczak@bmmservice.pl
Bartłomiej Milczak
www.bmmservice.pl

43. EAST SERVICE POLAND (ESPPL)
ul. Szydłowska 14A;
60-651 Poznań,
Numer telefonu 509 661 351
anna.brzozowska@eastservice.pl
Anna Brzozowska
www.eastservice.pl

44. EWL S.A
al. Jerozolimskie 142B,
02-305 Warszawa
Numer telefonu 519-581-890
joanna.szkudlarek@ewl.com.pl,
Joanna Szkudlarek
www.ewl.com.pl

45. Foreign Personnel Service
ul. Wierzbowa 21/1;
90-227 Łódź
Numer telefonu 606 372 802
andrii.levchenko@fps-work.pl
Andrii Levchenko
http://fps-work.pl/

46. Imperial BlueBERRY sp. z o.o.
ul. Puławska 145,
02-715 Warszawa
Numer telefonu 789 00 00 16
czerwinsk@hrbooking.pl
Radosław Szymański
https://hrbooking.pl

47. Jobforce Sp. z o.o
ul. Andrzeja Struga 60B,
pok. 110,
26-600 Radom
Numer telefonu 798 321 128
joanna@jobforce.pl
Joanna Warchoł

48. People&Work
ul. Jagiełły 3;
66-400 Gorzów Wielkopolski
Numer telefonu 885 210 850
j.doniec@peopleandwork.eu
Joanna Doniec

49. PRACA PLUS PL Sp. z o. o.
ul. Grzybowska 87;
00-844 Warszawa
Numer telefonu 735 898 755; 736 662 221; 36 677 044
m.shumskiy@pracaplus.com
Michał Shumskiy
www.pracaplus.com

50. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe LABOR – 24 Agnecja Zatrudnienia
ul. Morska 7;
08 -110 Siedlce
Numer telefonu 608 333 460; 698 398 411
d_okun@labor-24.pl;
p.marciniak@labor-24.pl
Danuta Okuń;
Patryk Marciniak

51. SERVICE 3R Sp. z o.o.
ul. Wokulskiego 1A/4;
05-804 Pruszków
Numer telefonu 791 379 624
artur.arak@service3r.pl
Artur Arak

52. Urban Investment Sp. z o.o.
ul. Henryka Sienkiewicza 85/87 P.XI lok 8;
90-057 Łódź
Numer telefonu 536 856 986
m.czerwonka@jobfix.pl
Małgorzata Czerwonka

53. Urban Recruitment Sp. z o.o.
ul. Romana Dmowskiego 38B;
97-300 Piotrków Trybunalski
Numer telefonu 531 323 557
k.kryszczynski@urbangroup.pl
Krzysztof Kryszczyński

DO POBRANIA

Aktualizacja – Wykaz Agencji Pracy – lista w formacie *.xlxs (do otworzenie potrzebne jest oprogramowanie MS Office, Open Office etc.)

Aktualizacja – Wykaz Agencji Pracy – lista w formacie  *.pdf (do otworzenia potrzebna jest przeglądarka plików *.pdf np. Adobe Reader, Foxit Reader)







ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here