VSSE: ExpoSE i ExpoDirekt 2020 odwołane


Potwierdza się niestety kolejne przypuszczenie z branży. Targi ExpoSE i ExpoDirekt, które w tym roku zapowiadały się bardzo ciekawie, zostały oficjalnie odwołane. Wzrost liczby zarażeń koronawirusem, nowe obostrzenia w Europie oraz fakt, że Badenia-Wirtembergia jest teraz również obszarem ryzyka, zmusiły Verband Süddeutscher Spargel und Erdbeeranbauer e. V. do odwołania ExpoSE i ExpoDirekt. Oba wydarzenia miały odbywać się jednocześnie w dniach od 18 do 19 listopada 2020 w Messe Karlsruhe (Karlsruhe Trade Fair Centre, Niemcy).

ExpoSE i ExpoDirekt 2020 odwołane

Zrobiliśmy wszystko, aby nasz targowy dublet mógł z powodzeniem odbywać się w warunkach z jakimi muszą się mierzyć europejskie oraz światowe gospodarski i społeczeństwa. Niestety obecna sytuacja ostatecznie zmusza nas do odwołania targów. Kraje, z których przybywają nasi wystawcy i goście, stają się coraz bardziej obszarami ryzyka. Rośnie liczba rezygnacji wystawców, nasza strona internetowa odnotowała w październiku gwałtowny spadek wejść, co wskazuje na redukcję liczby odwiedzających, a więc i zainteresowania partycypacją w wydarzeniach. W tych warunkach nie możemy już zagwarantować sukcesu obu imprezom, satysfakcji wystawcom i uczestnikom – wyjaśnia Simon Schumacher, rzecznik zarządu VSSE i organizator targów.

Co teraz i co dalej?

Póki co, trwa zamykanie spraw związanych z tegoroczną edycją targów. VSSE zwraca wystawcom koszty niewykonanych usług. Odwiedzający otrzymają zaś zwrot kosztów biletu. Kolejne targi ExpoSE i ExpoDirekt odbędą się prawdopodobnie w dniach 17-18 listopada 2021 w tradycyjnej lokalizacji, czyli w Messe Karlsruhe (Karlsruhe Trade Fair Centre) w Niemczech.

Źródło: VSSEPoprzedni artykułDlaczego uprawa malin w tunelach się opłaca?
Następny artykułCo jest ważne, żeby się dobrze komunikować?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj