Targi Sadownictwa i Warzywnictwa w Kielcach z setkami firm! Ruszyła sprzedaż biletów. 
Sadownicy i plantatorzy warzyw już mogą kupować bilety na targi TSW, które odbędą się 17 i 18 stycznia 2024 roku w Targach Kielce. Uczestnicy znajdą tu nowoczesne maszyny, technologie, nawozy i środki ochrony, które zwiększą efektywność prac i poprawią jakość zbiorów. Wśród nowości są poletka pokazowe i rozbudowany kongres z wieloma konferencjami. 

Największa w Środkowo-Wschodniej Europie impreza branży sadowniczo – warzywniczej w fazie gorących przygotowań. Oferty przedstawi około 350 wystawców z Polski i zagranicy, to o blisko 40 firm więcej niż podczas wystawy, którą zorganizowaliśmy w styczniu 2023 po raz pierwszy w Targach Kielce. Wszystko wskazuje na to, że zajmiemy też jedną halę więcej, niż podczas minionej edycji, całkowita powierzchnia targów to ponad 28 000 metrów kwadratowych – mówi Jacek Kłudka, dyrektor targów TSW. 

W sześciu pawilonach będzie można zobaczyć najnowsze maszyny i technologie wykorzystywane do prac na każdym etapie produkcji sadowniczej i warzywniczej. W targach wezmą udział firmy oferujące ciągniki, maszyny do zbioru i urządzenia do uprawy, zajmujące się chłodnictwem i przechowalnictwem, a także oferujące sprzęt do sortowania oraz pakowania owoców i warzyw. Obecni będą też producenci materiału szkółkarskiego oraz przedsiębiorstwa handlujące owocami i specjalizujące się w ich przetwórstwie. Zapowiada się także bogata oferta środków produkcji, m.in. innowacyjne nawozy, środki ochrony roślin oraz rozwiązania wspierające produkcję ogrodniczą. 

Przygotowujemy aż dziewięć konferencji z udziałem ekspertów z branży, a także zostaną zaaranżowane poletka pokazowe. Nie ma zatem na co czekać, warto już teraz kupić bilet na wydarzenie, tym bardziej, że do końca października cena jest promocyjna i wynosi 15 złotych. Sprzedaż trwa na stronie tsw.pl – zaprasza dyrektor Jacek Kłudka. 

Wraz z biletem na TSW 2024 uczestnicy zyskują dostęp do pełnej oferty wystawy – prezentacji produktów, warsztatów, paneli dyskusyjnych i możliwości nawiązania cennych relacji biznesowych. To doskonała okazja dla tych, którzy pragną być na bieżąco z nowinkami technologicznymi, trendami rynkowymi i innowacjami.  

W ramach wydarzenia zostaną przeprowadzone branżowe konferencje. Ze względu na duże zainteresowanie tematyką, organizator rozbudowuje tę część wydarzenia tworząc Kongres TSW. Tradycyjnie zostaną przeprowadzone konferencja sadownicza, konferencja warzywnicza, konferencja truskawkowa, konferencja jagodowa oraz Sadownicze Forum Ekonomiczne. Nowościami są konferencje: maszynowa i szkółkarska oraz podejmująca temat odnawialnych źródeł energii w ogrodnictwie. Po raz pierwszy eksperci zajmujący się rynkiem ogrodniczym zaproszą na prelekcję „Przyszłość polskiego ogrodnictwa – strategia zamiast gaszenia pożarów”. 

Wśród nowości 14. edycji TSW jest też specjalna strefa wystawiennicza związana z odnawialnymi źródłami energii w ogrodnictwie. Organizatorzy przygotują także poletka pokazowe sadów i jagodników, które stanowić będą bezcenne uzupełnienie wydarzenia i źródło praktycznej wiedzy. 

TSW połączy zatem fachową wiedzę, informacje na temat innowacji i możliwość biznesowej wymiany doświadczeń. 

Bilety na Targi Sadownictwa i Warzywnictwa 2024 w Kielcach już można kupować na stronie targów tsw.pl, w promocji, która trwa do 31 października 2023 roku, jeden kosztuje 15 złotych. 

Poprzedni artykułCoraz więcej ukraińskich borówek w krajach UE
Następny artykułProblemy z podażą borówek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj