Targi BEST BERRIES w tym roku w październiku

IV edycja Targów Best Berries, które są jednymi z największych Targów poświęconych owocom miękkim w Europie Środkowo-Wschodniej, odbędzie się w dniach 6-7 października 2018 r. na terenie Targów Lublin S.A., przy ul. Dworcowej 11.
Dwudniowe Targi będą doskonałą okazją do odbycia spotkań w gronie profesjonalistów z branży, zasięgnięcia porad na temat najnowszych technologii stosowanych w sadownictwie i uprawie owoców miękkich. To także możliwość poszerzenia wiedzy na temat poprawy jakości, ochrony i opłacalności upraw. Bogata ekspozycja i oferta wystawców , konferencje z udziałem najlepszych ekspertów z branży, nowości i wspaniała atmosfera europejskiej stolicy owoców miękkich przyciągają co roku tysiące sadowników, którzy korzystają z wiedzy, doświadczenia i zapoznają się z najnowocześniejszym sprzętem na świecie.

Lublin to idealne miejsce do organizowania Targów poświęconych uprawie owoców jagodowych. Na Lubelszczyźnie znajduje się 52 000 ha upraw owoców miękkich, co stanowi ponad 1/3 wszystkich tego typu upraw w Polsce. Nasze województwo jest niekwestionowanym liderem w kraju.

Poprzednia edycja Targów Best Berries 2017 cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony zwiedzających, nie tylko z Polski ale również z zagranicy. Swoją ofertę zaprezentowało blisko 100 wystawców, którzy w swoim asortymencie zaoferowali wszystko czego potrzebuje nowoczesny producent owoców – od sadzonek, nawozów i środków ochrony roślin – po tunele, maszyny i sprzęt, a na nowoczesnych systemach informatycznych skończywszy.

W tym roku poza prezentacją wystawców, interesującymi konferencjami:

  • 6 października Konferencja „Biostymulacja w uprawach sadowniczych”,
  • 7 października II Wschodnia Konferencja Truskawkowa

Targi Lublin S.A. zaprezentują branży owocowej po raz pierwszy w naszym kraju pokaz pracy maszyn sadowniczych na hali.

Wstęp na Targi oraz udział w konferencjach i pokazach jest bezpłatny.

Targi będą otwarte:

6 października(sobota), od 9:00 do 17:00

7 października(niedziela), od 9:00 do 16:00.

Osoba do kontaktu: Dyrektor Projektu, Mirosław Maciej Wituch, 515-738-510, m.wituch@targi.lublin.pl
www.bestberries.targi.lublin.plPoprzedni artykułTunel specjalnie dla malin
Następny artykułApel sadowników z regionu Świętokrzyskiego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj