Siódma edycja TSW – 11 i 12 stycznia 2017!
Targi Sadownictwa i Warzywnictwa będą kontynuowane w tej samej lokalizacji – Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Kolejna, siódma już edycja odbędzie się w dniach 11-12 stycznia (środa, czwartek) 2017 roku.

tsw_2017TSW łączy wystawę produktów dla profesjonalnego ogrodnictwa z konferencjami branżowymi, w ramach, których wygłoszonych zostanie blisko 60 wykładów przez polskich i zagranicznych naukowców oraz praktyków. Konferencja sadownicza, truskawkowa, o warzywach polowych oraz uprawach pod osłonami poruszają tematy związane z prowadzeniem i ochroną uprawa, doborem odmian i nowymi technologami wpływającymi na wydajność produkcji. Natomiast Sadownicze Forum Ekonomiczne to panel dyskusyjnym podczas, którego omawiane są zagadnienia promocji polskich owoców oraz możliwości ich sprzedaży na nowych rynkach.

Do udziału w TSW 2017 zgłosiło się już ponad 120 firm
Do udziału w TSW 2017 zgłosiło się już ponad 120 firm

Obecnie do udziału w TSW 2017 zgłosiło się ponad 120 firm, docelowo ma być ich ponad 210. Wśród wystawców TSW obecne są polskie jak i zagraniczne firmy. Na targach prezentowane będą maszyny do uprawy i zbioru jak i nawozy, środki ochrony, szkółki, nasiona, opakowania, chłodnie i wiele innego sprzętu i akcesoriów niezbędnych w produkcji sadowniczej i warzywniczej.

W tym roku do grona patronów TSW dołączyła doskonale znana wszystkim producentom warzywa firma Rijk Zwaan.

TSW po raz piąty zostało objęte patronatem honorowym przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wśród patronów branżowych jest Związane Sadowników RP, Towarzystwo Rozwoju Sadów Karłowych, Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw, Stowarzyszenie Producentów Pomidorów i Ogórków pod Osłonami oraz po raz pierwszy Unia Owocowa i Stowarzyszenie Polskich Szkółkarzy.

Więcej informacji o Targach Sadownictwa i Warzywnictwa TSW na stronie: www.tsw.com.plPoprzedni artykułOchrona truskawek na Demo Farmie
Następny artykułWstęp do fertygacji – kolejny krok w intensyfikacji produkcji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj