Rekordowy AGROTECH!

agrotechJuż za kilka dni największa wystawa w historii Targów Kielce. Ponad 60 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, ponad 58 tysięcy zwiedzających, setki wielkich maszyn i bezkonkurencyjnych ofert. Targi Kielce już po raz 21. zapraszają na Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH od 27 do 29 marca 2015 roku.

Wiosną każdego roku Kielce zmieniają się w stolicę nowoczesnego rolnictwa. Pod koniec marca ponad 700 dobrze znanych na rynku firm z kilkunastu krajów zaprezentuje sprzęt i asortyment niezbędny w każdym gospodarstwie rolnym i branży gospodarki zasobami leśnymi. Z ich ofertą w ubiegłym roku zapoznało się ponad 58 i pół tysiąca zwiedzających. To zdecydowanie największe targi rolnicze w halach w Polsce i najważniejsze wydarzenie w środowisku rolniczym. W tym roku po raz kolejny padł rekord – zaprasza do Targów Kielce dr Andrzej Mochoń, prezes Zarządu Targów Kielce.
Na liście wystawców w 2015 roku są firmy z Polski, Niemiec, Danii, Włoch, Słowenii, Ukrainy, Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii, Austrii, Irlandii, Finlandii i Czech Podziwiać będzie można maszyny takich gigantów jak Farmtrac Tractors Europe, Case IH, Same Deutz-Fahr, Ursus, Zetor, Kuhn, New Holland, Lamborghini czy Horsch Maschinen.
Stoiska i eksponaty przywożone przez wystawców zajmują co roku całą powierzchnię targową. W związku z tym z początkiem marca  Targi Kielce zmieniły się w plac wielkiej budowy. Na naszym terenie powstały cztery specjalne hale namiotowe o łącznej powierzchni 16 tysięcy metrów kwadratowych. Wśród nich jest prawdziwy hit czyli hala gigant. Takiej nie było jeszcze w Europie. To konstrukcja o wielkości 7 i pół tysiąca metrów kwadratowych – a to aż o ponad półtora tysiąca metrów więcej niż ma główna hala w Targach Kielce – E. Szerokość tego obiektu wynosi 50m a długość aż 150 metrów. Swoje miejsce znajdzie tam aż 200 stoisk. Elementy potrzebne do budowy hal namiotowych przywiozło 50 TIR-ów! – mówi prezes Andrzej Mochoń.
W tym samym czasie w halach Targów Kielce odbędą się XV Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Targi te to miejsce spotkań najlepszych specjalistów – pracowników przemysłu drzewnego i leśników – branż współpracujących ze sobą przy pozyskiwaniu i wykorzystaniu surowca drzewnego.Poprzedni artykułAkademia uprawy truskawek w Czerwińsku n. Wisłą
Następny artykułAkademia Uprawy Truskawek (cz. I) – odmiany i zalecenia dotyczące ich uprawy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj