Propozycja marki Toyota dla gospodarstw ogrodniczych

Grono partnerów projektu Demo Farma realizowanego w gospodarstwie Tomasza Woźniaka w Jastkowie zasiliła firma Auto Park z Lublina, dystrybutor pojazdów marki Toyota. W trakcie tegorocznego spotkania zaprezentowane zostały dwa modele z rodziny Proace. Jak zapewniali przedstawiciele firmy obecni na porzeczkowym spotkaniu, kompletna oferta jest znacznie szersza i zawiera wiele rozwiązań o zróżnicowanym przeznaczeniu.

Toyota do przewozu osób i owoców

Mamy w ofercie auta do przewozu pracowników. Są to modele 7, 8 czy 9 osobowe, więc można dopasować odpowiedni samochód do potrzeb w gospodarstwie. Mamy także rozwiązania do przewozu towarowego. Mam na myśli zarówno przewóz towarów nie wymagających żadnych specjalnych parametrów, jak i tych, które powinny być transportowane w obniżonej temperaturze. Samochody izotermiczne marki Toyota doskonale sprawdzą się w dostawach czy przewożeniu np. deserowych porzeczek przeznaczonych do przechowywania przed sprzedażą – których produkcję tu oglądaliśmy – jak i innych owoców jagodowych – mówił w Jastkowie przedstawiciel Auto Park-u Marek Wilczewski. Wspólnie z także obecną podczas wydarzenia Katarzyną Stefańską, przedstawicielką tej samej firmy, zapewniali o trosce o zapewnienie najwyższej jakości sprzętu polskim ogrodnikom, których pracę doceniają i szanują. Ich obecność i zaangażowanie w projekt realizowany przez dr P. Baryłę i T. Woźniaka jest jednym z tego przejawów.

Wszystkich zainteresowanych samochodami marki Toyota zapraszali do kontaktu i nadsyłania pytań. Być może poniższy film pomoże podjąć decyzję o tym czy warto zainteresować się marką Toyota w kontekście wykorzystania takiego auta w gospodarstwie:Poprzedni artykułExpoSE i expoDirekt 2021 – zapowiedź wydarzenia
Następny artykułJagoda kamczacka w Rosji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj