Produkcja truskawek z ograniczonym poziomem pozostałości


Już w najbliższą środę, tj. 17 lutego, odbędzie się webinar zatytułowany „Produkcja truskawek z ograniczonym poziomem pozostałości”. Rynek, a w szczególności odbiorcy z sieci handlowych, mają coraz to bardziej restrykcyjne wymagania względem jakości owoców, które kupują i wprowadzają do sprzedaży detalicznej. Jednocześnie to właśnie ci operatorzy posiadają najsilniejszą pozycję i możliwość zagospodarowania znacznej części krajowej produkcji truskawek deserowych. Niektóre sieci handlowe w kontekście pozostałości w owocach są nawet bardziej restrykcyjni niż obowiązujące w tym obszarze przepisy prawne. Webinar odbywał się będzie w ramach tegorocznego projektu Akademia Uprawy Truskawek.

Jak przebiegać będzie webinar?

Webinar pt. „Produkcja truskawek z ograniczonym poziomem pozostałości” rozpocznie się w środę 17 lutego o godzinie 18.00. Zostanie podzielony na dwie części. Pierwsza będzie mieć merytoryczny charakter. W jej trakcie wygłoszone zostaną trzy prelekcje zaproszonych do wirtualnego studio ekspertów. Pierwszym, który zabierze głos będzie Szymon Jabłoński z firmy Bayer. Po nim mówił będzie Tomasz Domański, reprezentant firmy Koppert. Część wykładową zakończy prelekcja dr Pawła Krawca z HortiTeam. Wydarzenie mieć będzie charakter interaktywny. Już w trakcie prelekcji zadawać można pytania ich dotyczące a także luźniej z nimi związane. Odpowiedzi udzielone zostaną w drugiej części webinaru. Internetowe wydarzenie zatytułowane „Produkcja truskawek z ograniczonym poziomem pozostałości” oglądać będzie można na Facebook-owym profilu czasopisma Jagodnik oraz na kanale YouTube branżowego magazynu. Uczestnictwo w tej konferencji to szansa na zapoznanie się z nieszablonowym podejściem do ochrony truskawek a także okazja do uzyskania porad od jednych z najlepszych ekspertów ds. uprawy roślin jagodowych w Polsce.

Produkcja truskawek z ograniczonym poziomem pozostałości – program webinaru

Poniżej prezentuję tematy wykładów zaproszonych. Rzeczywiste spektrum poruszonych zagadnień zależy także od Państwa. Zachęcam do komentowania wystąpień, rozmów z innymi uczestnikami oraz zadawania pytań prelegentom. Służy temu chat, dostępny zarówno na Facebook-u jak i w serwisie YouTube.

Program webinaru:

– Prawidłowa ochrona gwarantem wysokiej jakości truskawek – Szymon Jabłoński, Bayer

– Ochrona biologiczna w uprawach tunelowych i alternatywne metody ochrony w uprawach polowych – Tomasz Domański, Koppert

– Niestandardowe podejście do ochrony truskawek – dr Paweł Krawiec, HortiTeam

Do zobaczenia na żywo w środę 17 lutego!

Nie przegap terminu. Chcesz otrzymać powiadomienie o zbliżającym się webinarze? Zapisz się na wydarzenie:

Poprzedni artykułNawożenie truskawek w uprawie polowej (cz. I)
Następny artykułDwie nowe odmiany truskawek z Kalifornii. Czy zastąpią odmianę ‘Portola’?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj