Nowości techniczne na Fruit Logistyca

weccotech, fruit logistyca, sortowanie borówekOdbywające się w Berlinie targi Fruit Logistyca, to jedna z najważniejszych na świecie imprez targowych poświęconych sprzedaży świeżych owoców i warzyw (więcej czyt…). Targi te co roku odwiedzane są nie tylko przez handlowców, ale również producentów owoców. Okazję tą wykorzystują również firmy oferujące technologie oraz maszyny wykorzystywane nie tylko do przygotowania owoców, ale również w ich uprawie.

Ofertę maszyn przeznaczonych do przygotowania borówek prezentowano na kilku stoiskach, a firmy oferujące te nowatorskie technologie z coraz większym zainteresowaniem spoglądają na polski rynek, gdzie w ostatnich kilku latach zainstalowano kilka profesjonalnych linii do sortowania i pakowania niebieskich jagód.

Prezentowano także ciekawe systemy do uprawy truskawek – rynny z PVC czy specjalne pojemniki na kokos. Kilka z firm oferowało także różnego rodzaju systemy zabezpieczające uprawy przed niekorzystnymi warunkami atmoferycznymi.

[Best_Wordpress_Gallery id=152]

Więcej informacji o nowościach technicznych zaprezentowanych podczas targów Fruit Logistyca można znaleźć w czasopiśmie Jagodnik 2/2013.Poprzedni artykułSzybka wiosna przyśpiesza wegetację
Następny artykułNowości techniczne na Fruit Logistyca

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj