Nagrodzeni w loterii „8 nawozów – wiele możliwości”

Timac Agro, loteria Timac,W dniu 15 lipca 2014 r. odbyło się losowanie nagród w loterii „8 nawozów – wiele możliwości” zorganizowanej przez firmę Timac Agro Polska, w której główną nagroda był Jeep Wrangler Unlimited.

Spośród tysięcy nadesłanych kuponów, Komisja wylosowała 5 zwycięzców loterii:

timac agro, loteria timac agro,

Główna nagroda – Jeep Wrangler Unlimited – trafiła w ręce Pana Waldemara Kornatowskiego z Gospodarstwa Rolnego w Kolonii Bisztynek. Kolejne nagrody – dwa motory Kawasaki trafiły do Panów: Antoniego Jurewicza z Domina Rol Sp. z o.o. z miejscowości Stare Strącze i Alfreda Borowskiego z Gosprol w Gądkowie Wielkim. Kolejnymi dwoma zwycięzcami, którzy otrzymali rowery górskie Wheeler zostali Panowie: Zbigniew Kawalec z Gospodarstwa Warzywnego w Pardocinie oraz Marek Stelmaszyk z Gospodarstwa Rolnego MEP Stelmaszyk w Nowym Gorzycku.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 8 sierpnia 2014 r. w hotelu Remes w Opalenicy. W imieniu Timac Agro Polska nagrody wręczyły: Prezes Zarządu Agata Stolarska oraz Dyrektor Zarządzający Agnieszka Egberss. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy wygranych i zapraszamy do korzystania z fachowego doradztwa i produktów Timac Agro Polska.

Dla przypomnienia: aby uczestniczyć w loterii „8 nawozów – wiele możliwości”, wystarczyło zakupić 40 litrów dowolnego nawozu płynnego Timac Agro w okresie od 15.01 do 31.05.2014 r. oraz wypełnić i odesłać kupon na adres organizatora. Warto nadmienić, że każde kolejne 40 litrów, uprawniało do przesłania kolejnych kuponów, które zwiększały szanse na wygraną.

Nawozy płynne Timac Agro z gamy FERTIACTYL oraz FERTILEADER (główni bohaterowie loterii), to specjalistyczne produkty algowo-mineralno-aminokwasowe, dedykowane każdej uprawie rolniczej i specjalistycznej. Produkty te, oprócz zawartości składników pokarmowych (makro- i mikroelementów), cechuje dodatkowo działanie biostymulujące, które wpływa na wiele ważnych procesów fizjologicznych zachodzących w roślinie oraz poprawia pobieranie, transport i wykorzystanie składników pokarmowych. Ma to bezpośrednie przełożenie na wielkość i jakość uzyskiwanych plonów.

Źródło: informacja prasowa Timac Agro Polska
Poprzedni artykułAronia w tym sezonie
Następny artykułBorówka – odmiany z potencjałem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj