Macfrut przygotowuje rekordową edycję

macfrut 2014Macfrut utorowały również uprzywilejowany kanał komunikacyjny z Australią i Afryką Południową, których oficjalne delegacje w Cesenie będą, według oczekiwań, protagonistami spotkań dwustronnych. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani tym, jak do tej pory przebiegają zapisy na tegoroczną edycję targów Macfrut – podkreśla prezes CesenaFiera, Domenico Scarpellini – to namacalna oznaka, że choć jest to trudny okres dla gospodarki w wielu rejonach świata, to nasz sektor jest prężny, a nasze targi są dla niego ważnym punktem odniesienia.

W szybkim tempie rośnie liczba uczestników tegorocznej edycji targów Macfrut. Po pozytywnych wynikach uzyskanych w 2013 roku (24 800 zwiedzających, wystawcy z ponad 35 krajów), na międzynarodowych targach sektora warzywno-owocowego, zaplanowanych na 24-26 września w Cesenie (Włochy), potwierdzona zostaje obecność gości z ubiegłych lat oraz pojawia się kilku nowych wystawców. Utwierdza to podwójną rolę pełnioną przez targi: reprezentowanie całego sektora oraz konfrontację na poziomie międzynarodowym.

Na targach w roli wystawców zaprezentuje się wiele krajów i operatorów handlowych: powrócą ze swoimi stoiskami Brazylia, Chiny, Republika Dominikany, Tunezja, Francja, Egipt, Turcja, podczas gdy inne kraje będą gościły na targach po raz pierwszy, w tym m.in. Meksyk.

Oprócz tego, dzięki intensywnej aktywności biura ds. zagranicznych gości, na targach pojawią się liczni zwiedzający, będący profesjonalistami sektora, przybywający z całego świata, a przede wszystkim z basenu Morza Śródziemnego: począwszy od Algierii po Tunezję, Maroko, a na Egipcie skończywszy.

Istotne miejsce na pierwszym planie zajmą również operatorzy z Europy Wschodniej, a w szczególności z Bałkanów, a także z Rosji, którą na targach w Cesenie reprezentować będzie wyselekcjonowana grupa wykwalifikowanych handlowców.

Macfrut utorowały również uprzywilejowany kanał komunikacyjny z Australią i Afryką Południową, których oficjalne delegacje w Cesenie będą, według oczekiwań, protagonistami spotkań dwustronnych. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani tym, jak do tej pory przebiegają zapisy na tegoroczną edycję targów Macfrut – podkreśla prezes CesenaFiera, Domenico Scarpellini – to namacalna oznaka, że choć jest to trudny okres dla gospodarki w wielu rejonach świata, to nasz sektor jest prężny, a nasze targi są dla niego ważnym punktem odniesienia.

Targom jak zawsze będą towarzyszyć liczne konferencje. 

Więcej informacji: www.macfrut.com

 

 
Poprzedni artykułNowe odmiany truskawek -FILM
Następny artykułMalinowe Factory – od początku – FILM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj