Automatyczne systemy do pakowania owoców jagodowych
Odbywające się w Belinie targi Fruit Logistica, to doskonała okazja do zapoznania się z maszynami i rozwiązaniami dedykowanymi pakowaniu owoców jagodowych. Skala wydarzenia powoduje, że wielu producentów tych maszyn prezentuje maszyny, których efektywność pracy można ocenić już bezpośrednio na targach. 

Z rozwiązaniami pozwalającymi na usprawnienie pakowanie owoców jagodowych do jednostkowych pojemników zapoznajemy się na stoisku firmy ULMA. Jak informował Piotr Tyrek z tego przedsiębiorstwa, jedna z prezentowanych na stosiku tej firmy maszyna, model TSA 680P pozwala na pakowanie owoców lub pomidorów typu cherry w jednostkowych opakowaniach. Dotychczas maszyny te wykorzystywane są do napełniania głównie opakowań typu PET. Prezentowana maszyna umożliwia również pakowanie produktów w pojemnikach kartonowych. Wszystkie te opakowania mogą być zamykane naklejaną na nie przeźroczystą folią.

Piotr Tyrek z firmy Ulma Packaging na targach Fruit Logistica

Wartym uwagi rozwiązaniem, które można zastosować z różnego rodzaju maszynami, jest system automatycznego układania opakowań jednostkowych w kartonach zbiorczych. Jak informował P. Tyrek, prezentowana w Berlinie maszyna jest mobilna i może być umieszczana przy innych znajdujących się w pakowni urządzeniach pakujących owoce lub warzywa w opakowania jednostkowe.

Z pracą tych maszyn możecie zapoznać się oglądając materiał filmowy:

Ulma packaging na targach Fruit Logistica

MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ !. Zapraszamy do kontaktu.Poprzedni artykułSzkolenie Jagodowe w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą (cz. III) – integrowana ochrona roślin – chemiczna i biologiczna
Następny artykułAktualne możliwości zwalczania przędziorków na plantacjach truskawek i malin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj