Jesteśmy w trakcie sezonu truskawkowego. Ogłaszamy zatem dla wszystkich plantatorów „Konkurs na największą truskawkę sezonu”. Do wygrania atrakcyjne nagrody. Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca. Zapraszamy do udziału w konkursie!

Na uczestników konkursu czekają jagodnikowe nagrody:

1 i 2 miejsce – 1x Butelka bidon z filtrem Brita, 1x kubek, 1x smycz

3 i 4 miejsce – 1x koszulka polo, 1x kubek, 1x smycz

5 miejsce – 1x koszulka polo, 1x smycz

Jak wziąć udział?

  1. Zrób zdjęcia* swojej najdorodniejszej truskawki. Pierwsze obok ustawionej linijki, drugie na wadze, tak aby odczytać jej wymiary i wagę.
  2. Wyślij zdjęcia na adres biuro@jagodnik.pl
  3. Nie zapomnij podać nazwy odmiany truskawki oraz swoich danych (imię, nazwisko, miejscowość, telefon).

Zgłaszając się do konkursu jednocześnie akceptujesz naszą politykę prywatności.

Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca.

Ważne! Uczestnikiem Konkursu** może być każda pełnoletnia osoba fizyczna będąca obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych oraz będąca rolnikiem zajmującym się towarową produkcją truskawek.

Zdjęcia nagrodzonych i najciekawszych truskawek opublikujemy na portalu jagodnik.pl.


* Fotografie zgłaszane do Konkursu nie mogą naruszać przepisów prawa ani praw osób trzecich, w tym w szczególności dóbr osobistych osób trzecich, a także ogólnie przyjętych norm obyczajowych – w szczególności dotyczy to treści powszechnie uznawanych za wulgarne i obraźliwe, zawierających nagość, pornografię, erotykę, obscenicznych, obrażających uczucia innych osób, w tym również uczucia religijne, przedstawiających przemoc albo materiały o tematyce rasistowskiej, naruszające prawo do prywatności, zawierających materiały chronione prawami wyłącznymi (np. prawami autorskimi) bez zgody uprawnionych.

** Uczestnik Konkursu poprzez wysłanie zgłoszenia do Konkursu (pracy konkursowej) oświadcza, iż udziela Organizatorowi nieodpłatnej zgody na wielokrotne (nieograniczone ilościowo, czasowo i terytorialnie) oraz nieodpłatne korzystanie w całości jak i w dowolnie wybranych fragmentach z jego pracy konkursowej (fotografii oraz ich opisów, tytułów) przez Organizatora oraz firmy powiązane z Organizatorem kapitałowo lub osobowo w sposób pośredni lub bezpośredni jak również przez podmioty wskazane przez Organizatora na wszystkich znanych polach eksploatacji.

Poprzedni artykułKOMUNIKAT jagodowy Agrosimex – 11.05 -MALINY po opadach i ociepleniu oraz zalecenia przed przymrozkami.
Następny artykułKOMUNIKAT jagodowy Agrosimex 14.05 – BORÓWKA w fazie kwitnienia – zalecenia ochrony i nawożenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj