JAGODNIKHORTUSMEDIA to jedyny kanał na polskim Youtube zajmujący się wyłącznie tematyką owoców jagodowych. Liczba wyświetleń filmów na kanale portalu jagodnik.pl i czasopisma „Jagodnik” przekroczyła już 3,5 mln. Subskrybuje nas ponad 2 tys. osób. Cały czas rośnie także liczba czytelników portalu jagodnik.pl.

Nasz kanał efektywnie popularyzuje wiedzę o uprawie roślin jagodowych nie tylko wśród plantatorów i osób z branży, ale także jest to wiedza z której mogą korzystać osoby zakładające swoje pierwsze uprawy, a nawet amatorzy. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Zauważamy również, że dużą popularnością cieszą się cały czas nasze starsze filmy, zwłaszcza dotyczące mechanizacji upraw, prowadzenia roślin i nawożenia. Aby ułatwić dostęp do poszukiwanych treści, zdecydowaliśmy się na utworzenie playlist dla każdego gatunku roślin oraz sposobu ich uprawy. Dzięki temu wyszukiwanie treści będzie jeszcze prostsze i szybsze.

Playlisty ułatwią znalezienie poszukiwanych treści

JAGODNIKHORTUSMEDIA to tylko jeden spośród naszych kanałów komunikacji, które firma Hortus Media prowadzi by w jak największym stopniu wychodzić naprzeciw potrzebom społeczności branży owoców jagodowych, ale i nie tylko. Z powodzeniem rozwijamy nasz portal i czasopismo. Prowadzimy jednocześnie portal o uprawie warzyw polowych – warzywapolowe.pl. Każda z tych platform posiada swój własny profil na portalu Facebook i Youtube.

Dziękujemy Państwu za śledzenie naszych dotychczasowych działań i zapraszamy do obserwowania naszego kanału, bo już niebawem pojawią się na nim kolejne nowości.Poprzedni artykułZalecenia dotyczące uprawy truskawek w tunelach na rynnach
Następny artykułDelniwa – pierwsze owoce z uprawy polowej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj