III Konferencja Borówkowa 2015 – FILM

konferencja borówkowa

Tegoroczna Konferencja Borówkowa odbywająca się 5-6 marca w Mszczonowie pod hasłem „Dywersyfikacja” pełna była nowości. Nie tylko uczestniczyli w niej zagraniczni prelegenci, ale również wśród uczestników nie brakowało gości z takich krajów jak Litwa, Ukraina, Białoruś, Słowacji, Niemcy, Holandia, Wielka Brytania, Włochy i Portugalia. Podobały się zarówno tematyka wykładów jak i pokazy plenerowe zorganizowane drugiego dnia konferencji.

Odbywająca się właśnie w Polsce Konferencja Borówkowa nabiera coraz bardziej międzynarodowego charakteru. Nic dziwnego, gdyż to właśnie nasz kraj jest liderem w produkcji owoców borówki w Europie i zajmuje znaczą pod tym względem pozycję na świecie. Interesujące wykłady, możliwość spotkania z firmami, okazja do wzajemnego poznania się i rozmów przyciągnęły w tym roku również duże grono uczestników. W sumie w Konferencji Borówkowej wzięło udział około 500 osób.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy plenerowe, gdzie można było poszerzyć wiedzę o cięciu borówki jak również porównać pracę kilku opryskiwaczy przeznaczonych na borówkę plantację.

Zapraszamy na film relacjonujący tegoroczną Konferencję Borówkową 2015
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj