III Konferencja Borówkowa 2015 – FILM

konferencja borówkowaTegoroczna Konferencja Borówkowa odbywająca się 5-6 marca w Mszczonowie pod hasłem „Dywersyfikacja” pełna była nowości. Nie tylko uczestniczyli w niej zagraniczni prelegenci, ale również wśród uczestników nie brakowało gości z takich krajów jak Litwa, Ukraina, Białoruś, Słowacji, Niemcy, Holandia, Wielka Brytania, Włochy i Portugalia. Podobały się zarówno tematyka wykładów jak i pokazy plenerowe zorganizowane drugiego dnia konferencji.

Odbywająca się właśnie w Polsce Konferencja Borówkowa nabiera coraz bardziej międzynarodowego charakteru. Nic dziwnego, gdyż to właśnie nasz kraj jest liderem w produkcji owoców borówki w Europie i zajmuje znaczą pod tym względem pozycję na świecie. Interesujące wykłady, możliwość spotkania z firmami, okazja do wzajemnego poznania się i rozmów przyciągnęły w tym roku również duże grono uczestników. W sumie w Konferencji Borówkowej wzięło udział około 500 osób.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy plenerowe, gdzie można było poszerzyć wiedzę o cięciu borówki jak również porównać pracę kilku opryskiwaczy przeznaczonych na borówkę plantację.

Zapraszamy na film relacjonujący tegoroczną Konferencję Borówkową 2015

Poprzedni artykułZalecenia dla Grupy Truskawkowej Osadkowski SA – Komunikat nr I
Następny artykułO rynku owoców jagodowych w Rotterdamie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj