Pod koniec roku 2022 odbędzie się 26 edycja expoSE, targów poświęconych produkcji szparagów i jagodowych oraz 11 wydanie expoDirekt, największych niemieckich targów marketingu bezpośredniego w rolnictwie. Oba wydarzenia zaplanowano w dniach 23-24 listopada w Karlsruhe Trade Fair Center. Organizatorzy liczą na wysoką frekwencję i zapewniają szereg ważnych argumentów dla których warto odwiedzić targi.

Wystawa zapowiada się imponująco

Zarówno nowe, jak i sprawdzone produkty zostaną zaprezentowane w Messe Karlsruhe podczas połączonych targów expoSE i expoDirekt w dniach 23-24 listopada 2022 roku. Podczas 26 edycji  expoSE zaprezentuje się łącznie około 400 wystawców z jedenastu krajów. Przedstawią oni swą ofertę dla podmiotów zajmujących się o produkcją szparagów i jagód. Jednocześnie i w tym samym miejscu odbywać będą się targi expoDirekt. To największe w Niemczech specjalistyczne targi marketingu bezpośredniego w rolnictwie.

Wśród wystawców na expoSE znajdą się m.in. producent kontenerów sanitarnych i mieszkaniowych Adapteo, producent kombajnów Ant Robotics, producent szklarni Idromeccanica Luccini, a także szwajcarska firma Insolight, która operuje w branży paneli słonecznych. Udział w wydarzeniu wezmą również nowe firmy nastawione na optymalizację nawadniania. Uznać to trzeba za szczególnie ważny temat po bardzo suchym w wielu częściach kontynentu sezonie. Swoje stosika będą miały takie firmy np. jak ecoTube Germany, Farmunited, IMKO Micromodultechnik czy Weenat.

Nowości na ekspozycji

Organizatorzy wydarzeń w Niemczech przekonują, że istnieje wiele kreatywnych rozwiązań braków kadrowych, które w tym roku były poważnym problemem w wielu gospodarstwach, począwszy od nowych systemów POS i punktów płatniczych po automaty i sklepy samoobsługowe, a nawet sklepy całkowicie bezobsługowe. Dodatkowo, w tym roku kilka firm dołączy do expoDirekt prezentując swój szeroki asortyment, a w szczególności flagowe produkty. Obecne będą takie podmioty jak Grischberli z frankońskimi frytkami, Mahlzeit Hofgenuss z wegańskimi pastami i dipami, Patrizio Gioia z oliwkami i specjałami z oliwek, Naschlabor z galaretką z soków owocowych, winnica Wohlgemuth-Schnürr z jej winami , a także Martens Trading z ręcznie malowaną ceramiką (w tym produkty z motywem szparagów).

Nie zmieniać udanej formuły!

Targowy duet 2022 to:

– około 400 wystawców z 12 krajów

– około 5.000 uczestników

– ok. 25 000 m2 na innowacje i kreatywne pomysły

– doroczne nagrody expoSE i expoDirekt nagrody za innowacyjność

 – sieć ekspertów z branży szparagowej i jagodowej, która rozwijała się przez lata

– dogodny termin wydarzenia, przypadający na okres niższego natężenia prac w gospodarstwach

Organizatorem targowego duetu jest Stowarzyszenie Południowoniemieckich Producentów Szparagów i Truskawek e.V., które prowadzi intensywną wymianę wiedzy i informacji z plantatorami. W imieniu plantatorów zapraszamy na listopadowe targi.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na stronie: www.expo-se.de

Poprzedni artykułBorówka w 2022 roku. Towaru mniej a ceny niższe, cz. I
Następny artykułAgrii zbuduje nowy zakład produkcji nawozów dolistnych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj