ExpoSE i ExpoDirekt 2017 już za trzy miesiące




Targi ExpoSE i ExpoDirekt w tym roku odbędą się w Karlsruhe w dniach 22-23 listopada. Kolejny raz obie imprezy odbędą się razem stanowiąc ważne wydarzenie w Niemczech wśród producentów owoców jagodowych, szparagów oraz ściśle powiązanej z tymi gatunkami sprzedaży bezpośredniej.

Impreza z rozmachem

Organizatorzy przewidują, że w tym roku swoje stoiska zorganizuje ok. 430 firm. Będą one pochodzić z 14 krajów. Jest to możliwe, gdyż już teraz swój udział w wydarzeniu potwierdziło 318 podmiotów. W tym gronie nie zabraknie debiutantów. Aż 13% wystawców stanowić będą firmy, które swe produkty prezentować będą na ExpoSE i ExpoDirekt po raz pierwszy. Przewiduje się, że wystawę odwiedzi ok. 7000 osób. Na potrzeby wystawy przewidziano 25 tys. m2.

Nowości na targach

W gronie firm debiutujących na niemieckiej imprezie znajdzie się m.in. gospodarstwo szkółkarskie Viveros California, które w swej ofercie posiada materiał nasadzeniowy truskawek i malin. Firma zlokalizowana jest w Hiszpanii. Z Francji przyjedzie EBBJ. Podmiot ten specjalizuje się w systemach drenażowych. Swój udział potwierdziła także firma Pollinature. Jej specjalnością jest zapylanie upraw z wykorzystaniem murarki ogrodowej. Przejawem wspierania nowatorskich koncepcji podczas ExpoSE i ExpoDirekt jest wręczenie Innovation Awards – nagród dla innowacyjnych produktów i usług zarówno w obszarze uprawy truskawek i szparagów jak i marketingu bezpośredniego w ogrodnictwie. Firmy uczestniczące w targach mogą zgłaszać swe propozycje do 8 września. Można się zatem spodziewać, że już w następnym miesiącu poznamy pełną listę kandydatur ubiegających się o prestiżowy laur.









Poprzedni artykułMaliny w tunelu i w polu – jedyne takie miejsce
Następny artykułTraktor i opryskiwacz do pracy w tunelu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj