Dziś o godzinie 14 rozpoczyna się IX Międzynarodowa Konferencja Borówkowa. Z uwagi na sytuację wywołaną wirusem COVID-19 odbywa się w wersji on-line.  W ten sposób chcemy wszystkim zainteresowanym zapewnić możliwość bezpiecznego uczestnictwa w tym wydarzeniu. Udział w Konferencji to dostęp do aktualnej wiedzy jak również możliwość zapoznania się aktualną ofertą firm działających w borówkowej branży.

Dwudniowa konferencja

IX Międzynarodowa Konferencja Borówkowa to możliwość zdobycia wyjątkowej porcji wiedzy z zakresu uprawy borówki oraz poznania światowych trendów w uprawie tego gatunku – zobacz program. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do logowania się i aktywnego uczestniczenia w konferencji. Bilet można zakupić nawet w czasie trwania konferencji uzyskując 10-dniowy dostęp do zarejestrowanych nagrań – kliknij i kup bilet.

Strefa Expo – bezpłatna dla wszystkich, wystarczy się zalogować

Ważną częścią konferencji jest strefa expo, gdzie swoje wirtualne stoiska przygotowało 30 firmy oferujących produkty i rozwiązania dla borówki. Z ich ofertą możesz zapoznać się po bezpłatnej rejestracji, wybierając pakiet podstawowykliknij i zarejestruj się do Strefy Expo.

Tak wygląda plan wirtualnej hali targowej, możesz ją odwiedzić bezpłatnie

W strefie Expo  możesz nie tylko zapoznać się ze ofertą wystawców, ale również porozmawiać z konsultantami poprzez czat. Można tu zostawić swoją wizytówkę danej firmie. Wówczas przedstawiciel firmy skontaktuje się z Państwem lub pobrać ciekawe materiały z ofertą wystawcy.

Szczegóły na www.konferencjaborowkowa.pl





ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here