Trwa właśnie tegoroczna edycja Delphy ISFC Summer Event. Towarzyszy jej wiele atrakcji jak choćby konferencja jagodowa przy Delphy ISFC Field Day, z której relacja znajdzie się przede wszystkim w czasopiśmie Jagodnik, ale częściowo także na internetowym portalu pisma w przyszłym tygodniu, czy Delphy ISFC Field Trip, w ramach którego odwiedzone zostały dwie szkółki. Ważną częścią wydarzenia była wystawa firm z branży ogrodniczej.  Tegoroczna oferta była naprawdę bogata.

Oferta wystawców Delphy ISFC Summer Event

W ramach wystawy można było odwiedzić stoiska firm oferujących podłoża uprawowe, pojemniki, sadzonki, rozwiązania do upraw tunelowych i szklarniowych, maszyny i urządzenia do produkcji owoców i ich pakowania. Wartym odnotowania jest fakt, iż w tym roku w gronie firm prezentujących swe oferty znalazł się polski akcent – firma Dominiak, producent opryskiwaczy przeznaczonych do sadów i jagodników.

W wydarzeniu wzięło udział kilkuset przedstawicieli sektora ogrodniczego z wielu krajów Europy i nie tylko. Na uwagę zasługuje atmosfera spotkania: było ono przepełnione rozmowami o uprawie i sprzedaży owoców a także o ich przyszłości. Toczyły się one przy stoiskach i w kuluarach. Wydaje się, że perspektywa na najbliższe lata dla sektora rysuje się w raczej jaskrawych barwach. Przeważały optymistyczne nastroje, dominowała chęć rozwijania produkcji i kontaktów branżowych.

Zapraszamy do zapoznania się z fotogalerią z tego wydarzenia w którym uczestniczyło około 40 firm:

Poprzedni artykułBorówka wysoka przed zbiorami (monitoring plantacji, 04.06.2024 r. – Lubelszczyzna)
Następny artykułWarto zadbać o plantacje malin. To się może opłacać!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj