7 i 8 marca odbędzie się już XII edycja Międzynarodowej Konferencji Borówkowej. To wydarzenie w szczególny sposób łączy plantatorów i wszystkie osoby zainteresowane borówkowym biznesem. Daje możliwość zdobycia najnowszej wiedzy o uprawie borówki, zarówno w teorii jak i w praktyce. Bardzo istotną częścią tego wydarzenia jest dzień praktyczny, odbywający się w otoczeniu borówkowych krzewów. Czy warto wziąć udział w XII Międzynarodowej Konferencji Borówkowej?  

Ray Kroc, założyciel McDonalds powiedział kiedyś tak:

Cały czas szukaj nowych celów. Nawet jeśli jesteś już bogaty, nawet gdy masz ustabilizowaną firmę. Wciąż pytaj, patrz, szukaj, główkuj, co jeszcze innego można zrobić. To znakomicie wpływa na twoją psychikę, ale także zabezpiecza przed nagłą katastrofą.

Tak maksyma wydaje się jak najbardziej potwierdzać dążenie do zdobywania wiedzy, nowych kontaktów i inspiracji do prowadzenia borówkowego biznesu. Nie bez powodu hasłem przewodnim tegorocznej konferencji jest OPTYMLIZACJA. Optymalnie czyli jak? Definicja jako optymalne określa to, co jest najlepsze w danych warunkach. Nie ma więc złotego środka, czy recepty na sukces. Każdy musi sam sobie odpowiedzieć co będzie dla niego optymalne, co jeszcze powinien/ musi zrobić, by poprawić efektywność produkcji, obniżyć koszty, polepszyć jakość … Wiedza i kontakty zdobywane na Konferencji Borówkowej mają w tym pomóc, dlatego warto tam być.

Co w programie: https://konferencjaborowkowa.pl/agenda-program/

Aktualna wiedza do zdobycia na Konferencji Borówkowej

7 marca w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim

  • 16 prelekcji dotyczących borówki, w  tym również debata wskazująca, że kluczem do opłacalności w uprawie borówki będzie plon przekraczający 10 t/ha. Jak go osiągnąć? Wypowiedzą się na temat eksperci borówkowego rynku.
  • W tegorocznej edycji Konferencji borówkowej weźmie udział 60 firm, będzie okazja do rozmów, dyskusji, poznania nowości produkcyjnych.
  • Dla wszystkich uczestników pakiet konferencyjny a w nim tegoroczna gorąca publikacja Nowoczesna uprawa borówki, ze streszczeniami wszystkich wykładów z tegorocznej edycji
  • Część wieczorna upłynie na dalszych dyskusjach, rozmowach i znajomościach podczas uroczystej kolacji.
Fragment borówkowej plantacji w Dolecku

8 marca przeniesiemy się na plantację borówki do Dolecka,

W tym ponad 20-ha gospodarstwie należącym do Anny i Mirosława Garlińskich również nie zbraknie atrakcji praktycznych:

  • Nauka cięcia krzewów borówki podczas pokazów w wykonaniu Marcina Wereszczuka i Leona Schrijnwerkersa
  • Pokazy maszyn,  w tym ciągniki dedykowane na plantacje borówki, opryskiwacze, kosiarki, itp.
  • Pokaz technologii wymiany roślin/odmian na plantacji: karczowanie starych krzewów, przygotowanie zagonów pod nowe nasadzenie, wybór sadzonek i sposobów sadzenia

Nie bójcie się zainwestować w rozwój swoich gospodarstw. Do zobaczenia 7 marca w Ożarowie Mazowieckim

I na koniec ważna informacja – bilety w obniżonej cenie tylko do 26 lutego. Warto dokonać rejestracji już teraz.Poprzedni artykułCzy to są najlepsze borówki świata?
Następny artykułVip Room truskawkowy – dziewiąta edycja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj