Obecna sytuacja w jakiej znajduje się praktycznie cały świata, stwarza nowe możliwości produkcji i zbytu borówek dla nowych graczy w Azji Środkowej, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej. Amerykański lider borówkowego rynku Fall Creek zapewniając plantatorom najnowsze odmiany i wsparcie techniczne związane z całym procesem produkcyjnym, wychodzi naprzeciw współczesnym problemom. Już 28 maja odbędzie się MINI WEBINAR FALL CREEK EMEA & CENTRAL AZIA skierowany przede wszystkim dla uczestników borówkowego rynku z Afryki i Azji.

Fall Creek chce skoncentrować się na możliwościach i podzielić się zebranymi już informacjami na temat efektów spożywania owoców – zwłaszcza borówek – podczas COVID-19. Popyt na owoce rośnie, ludzie chcą być zdrowsi i coraz więcej uwagi na to co jedzą. To powoduje, że popyt rośnie a także ceny na wiele kategorii z segmentu owocowego.

Producenci mają do czynienia z niewidzialną pandemią, która powoduje ogólnoświatowe zakłócenia we wszystkich aspektach ich otoczenia gospodarczego. Chodzi tu przede wszystkim o niedobór siły roboczej, problemy z transportem i dystrybucją w całym łańcuchu wartości, a wreszcie zmiany nawyków konsumenckich – mówi Hans Liekens, dyrektor handlowy EMEnA, Fall Creek

Cort Brazelton, CEO Fall Creek, dostrzega olbrzymi potencjał produkcyjny wśród plantatorów w Azji Środkowej, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej. To są te miejsca gdzie można z sukcesem uprawiać borówki zapewniając ich dostawy do Europy w okresach gdy nie jest możliwa ich produkcja na starym kontynencie.  Dochodzą do tego zupełnie nowe rynki konsumenckie jak Rosja, kraje Bliskiego i dalekiego Wschodu – podkreśla Cort Brazelton.

Ronnie Kersten Menedżer ds. kluczowych klientów, poprowadzi seminarium internetowe. Wspólnie z Cortem Brazeltonem oraz Hansem Liekens przedstawią możliwości i szanse na rozwój upraw borówki w nowych regionach.

To seminarium internetowe odbędzie się w czwartek 28 maja 2020 r. (15.00-15.30) z udziałem ograniczonej liczby 25 uczestników. Aby się zarejestrować, kliknij tutaj: MINI WEBINAR FALL CREEK EMEA & CENTRAL AZIA
Data: 28 maja 2020 r
Czas rozpoczęcia:
Europa: 15.00
Maroko: 13.00
Dubaj: 17.00
Kazachstan: 19.00

Podczas tego 25-minutowego seminarium internetowego eksperci Fall Creek omówią następujące zagadnienia:
• Globalne zainteresowanie jagodami podczas COVID-19 – Cort Brazelton
• Spożycie owoców i borówki w regionie EMEnA podczas COVID-19 – Hans Liekens
• Właściwości prozdrowotne borówki w świetle najnowszych badań – Cort Brazelton
• Reakcja detaliczna EMEnA na produkt, cenę i wolumeny – Hans Liekens
• Dyskusja

Webinarium dostępne będzie tylko dla zarejestrowanych uczestników. LINK DO REJESTRACJI

Poprzedni artykułNawożenie truskawek- rekomendacje Barbary Błaszczyńskiej z firmy Agrosimex
Następny artykułCory, Romina i Malling Centenary jak plonują w projekcie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj