Akademia Uprawy Truskawek 2018 – fotogaleria

Za nami Akademia Uprawy Truskawek 2018. Tegoroczna edycja odbyła się we Wrocławiu i w Czerwińsku nad Wisłą. W obu konferencjach udział wzięło niemal ponad 500 plantatorów. Częściom szkoleniowym towarzyszyły wystawy, gdzie na stoiskach zaprezentowano środki produkcji truskawek. Weekend 10 i 11 marca był zatem owocny dla wszystkich którzy są zainteresowani poszerzaniem wiedzy z zakresu uprawy tych owoców.

Interesujące wykłady podczas Akademii

Niebagatelnie i kompleksowo sformułowana część wykładowa sprawiła, że obie sale wypełniły się szczelnie plantatorami. We Wrocławiu było ich ok. 170, zaś w Czerwińsku nad Wisłą około 350. W skupieniu wysłuchali oni wystąpień ekspertów z branży z Polski i nie tylko.

Akademia Uprawy Truskawek 2018 – wystawcy

W gronie firm, które zaprezentowały swe produkty byli główni partnerzy czasopisma Jagodnik zaangażowani w organizację wydarzenia – we Wrocławiu firma Osadkowski, a w Czerwińsku nad Wisłą firma Boryna. Obecni byli także przedstawiciele innych podmiotów wspierających to ważne wydarzenie jakim była Akademia Uprawy Truskawek 2018 a przede wszystkim plantatorów w ich codziennej pracy.

Poprzedni artykułPierwsze informacje dotyczących uszkodzeń mrozowych na plantacjach truskawki
Następny artykułPineberry – biała truskawka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj