Agrimpex ma 20 lat – jubileuszowe spotkanie

W dniach 26-28 września 2014 firma Agrimpex obchodziła jubileusz 20-lecia działalności. Z tej okazji zorganizowała towarzyskie spotkanie w Hotelu Arłamów położonym w sercu malowniczych Bieszczad.

Na tę uroczystość zostali zaproszeni klienci krajowi, zagraniczni, dostawcy oraz przyjaciele, którzy przez te wszystkie lata działalności wpisali się w historię firmy. Uczestnicy mieli okazję porywalizować w sobotnich zawodach sportowych, którym towarzyszyły duże emocje.

Agrimpex w branży rolniczo-ogrodniczej, znana jest przede wszystkim z agrowłóknin marki Pegas Agro oraz Agrimpex. Firma w swojej ofercie ma również m.in. innymi folie do tuneli oraz agrowłókniny do okrywania pryzm. Przedsiębiorstwo to jako pierwsze w Polsce wprowadziło na rynek ogrodniczy nie tylko nowy produkt – agrowłókninę, ale również pomysł okrywania nią upraw w celu przyspieszenia zbioru owoców czy zabezpieczenia roślin przed mrozem. W następnej kolejności zaczęto promować wśród producentów czarną agrowłókninę do ściółkowania gleby co zabezpiecza uprawiane na tej włókninie rośliny nie tylko przed wyrastaniem chwastów, ale również poprawia warunki wodno-powietrzne. Firma cały czas udoskonala oferowane produkty, jak również wprowadza coraz to nowe modele agrowłóknin do okrywania czy ściłókowania o trwałości dopasowanej do okresu realizowanej uprawy czy też nowe gramatury. W ofercie tego przedsiębiorstwa z Jarosławia są również tkaniny polipropylenowe, folie do okrywania tuneli, worki do mocowania agrowłóknin, czy osłonki na drzewa Karton Plast.

Sobotni lunch, poprzedzający uroczystą kolację, przygotowano na grillach Broil King ambasadora marki Charles Daigneault. W Starej Karczmie przy zapalonym ognisku atmosfera była wyjątkowa i ciepła. Goście mogli na luzie porozmawiać ze sobą, poznać się lepiej. Chętni mogli zwiedzić zabytkową elektrociepłownię i apartament Lecha Wałęsy, w którym był internowany w czasie Stanu Wojennego. Wieczorem odbyła się uroczysta Gala, w Patio Hotelu Arłamów, której głównym punktem programu było przemówienie Tomasz Piotrowa – właściciela firmy Agrimpex. Wspólnie z przybyłymi Gośćmi wspominał początki działalności. Wzbudziło ono dużo emocji, wzruszenia oraz radości. Po przemówieniu zwycięzcy zawodów sportowych stanęli na podium i nastąpiło wręczenie nagród. Gwiazdą wieczoru był Marcin Spenner finalista II edycji programu X Factor.
Źródło: materiały prasowe firmy Agrimpex


Poprzedni artykułCzarne porzeczki niwelują stres oksydacyjny i wspomagają koncentrację
Następny artykułProducenci nielegalnych sadzonek truskawki będą karani

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj