25 edycja Międzynarodowej Wystawy ,,ZIELEŃ TO ŻYCIE” odbędzie się w dniach 31 sierpnia – 2 września w Warszawie w EXPO XXI.

Swoją obecność potwierdziło już blisko 300 firm z Polski i kilkunastu krajów Europy, Ameryki Południowej i Afryki reprezentujących szeroko pojętą branżę ogrodniczą – producentów roślin ozdobnych i owocowych przeznaczonych do terenów otwartych i do wnętrz, dostawców techniki, sprzętu, wsparcia produkcji i sprzedaży. W bogatej roślinnej ofercie oprócz roślin typowo dekoracyjnych prezentowane będą także gatunki i odmiany owocowe – głównie krzewy, ale też pnącza i drzewa.

Dwa pierwsze dni tragów przeznaczone są dla profesjonalistów. Będą pełne wydarzeń dla producentów roślin, handlu ogrodniczego, projektantów i wykonawców zieleni, a także florystów. W programie seminaria, konferencje, pokazy. W pierwszym dniu targów w ramach seminarium ,,Wiedza dla handlu” zaproszeni eksperci przedstawią najnowsze trendy w sprzedaży detalicznej, a przede wszystkim jak urządzić sklep, centrum ogrodnicze, w którym klienci chcą kupować i jak stworzyć ekspozycję roślin, która zachęca klientów do ich zakupu. Wśród prelegentów dr Marek Borowiński – „Shop Doctor” i Katarzyna Łazucka- Cegłowska. Szkółkarzy i ogrodników zainteresują zapewne prelekcje seminarium ,,Wiedza dla producentów” (także w czwartek 31 sierpnia) – a zwłaszcza dotyczące nawadniania, ochrony roślin i bezpieczeństwa w transporcie roślin.

Kwiaty cięte i doniczkowych oraz akcesoria i dekoracje do florystyki ponownie będzie można zobaczyć w ramach FlowerExpo Polska w Hali. Zaproszeni mistrzowie florystyki z Polski, Holandii, Rosji i Litwy oraz szkoły florystyczne prezentować się będą w strefie pokazów codziennie z innym programem.

 

Nowością tegorocznej edycji będzie Greenery – hurtowa platforma sprzedaży roślin – nowy kanał dystrybucyjny skierowany dla branżowych kupujących. Na powierzchni 1800 m2 w hali 4 zaprezentowanych zostanie ponad 1000 pozycji asortymentowych, których zamówienia będzie można dokonać nowoczesny i łatwy sposób.

O prestiżowe wyróżnienia w Konkursie Roślin Nowości rywalizować będą najlepsze rośliny – eskpozycja nowości w Holu Głównym. W programie także konferencje i warsztaty dla projektantów zieleni i bogaty program dla publiczności, która odwiedzać będzie targi w ostatnim dniu – w sobotę 2 września.

Rejestracja dla branżowych gości i szczegóły programu na stronie www.zielentozycie.pl.

Serdecznie zapraszamy.

Organizatorzy:

 Agencja Promocji Zieleni Sp. z o.o. , Związek Szkółkarzy Polskich
Al. Jana Pawła II 80 lok. 71
00-175 Warszawa
tel. +48 22 435 47 20 (21-22), kontakt@zielentozycie.pl

www.zielentozycie.pl www.greenislife.pl www.zszp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here