Zapraszamy na II Konferencję Jagodową podczas TSW 2024
Jagodowy sezon 2023 różnił się zdecydowanie od sezonów z poprzednich lat. Diametralnie inne warunki makroekonomiczne doprowadziły do zapaści na rynku malin przeznaczonych do przetwórstwa. Producenci owoców wszystkich gatunków jagodowych musieli się zmierzyć z gwałtownie rosnącymi kosztami produkcji, zwłaszcza kosztami pracy. 

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z konieczności wprowadzania w gospodarstwach nowych rozwiązań na poziomie agrotechnicznym, zarządzania oraz sprzedaży. Powinny to być rozwiązania umożliwiające konkurowanie z innymi podmiotami czy też krajami na globalnym rynku jagodowym oraz na rynku krajowym. Czy istnieją takie? Jak możemy zarządzać swoimi gospodarstwami? Na co zwrócić uwagę niezależnie od wielkości gospodarstwa? 

Na te oraz inne pytania spróbujemy odpowiedzieć podczas II Konferencji Jagodowej TSW 2024. 

W ramach Konferencji Jagodowej będzie można wziąć udział w dwóch blokach wykładów pn.: II Konferencja Malinowa oraz I Konferencja – Ekonomika, Zarządzanie i Marketing w Sektorze Owoców Jagodowych. Tematy Konferencji Malinowej obejmą odmiany, żywienie i ochronę. Przewidziana jest także dyskusja nad możliwością wprowadzenia zbioru mechanicznego malin kierowanych do przetwórstwa. Podczas drugiego bloku zajmiemy się systemami jakości, kosztami, o których zapominamy, dotacjami oraz sprzedażą owoców jagodowych.Poprzedni artykułJagodnik 1/2024 już w sprzedaży
Następny artykułŚwiatowa premiera nowego nawozu od Timac Agro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj