Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2016 w nowej dogodnej lokalizacji
VI edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa „TSW” odbędzie się w dniach 13 i 14 stycznia 2016 r. w Warsaw Expo w Nadarzynie. To obecnie największe i najnowocześniejsze centrum wystawienniczo-konferencyjne – zlokalizowane tuż pod Warszawą.

Warsaw Expo gwarantuje szybki i łatwy dojazd ze wszystkich części Polski, przestronne, profesjonalnie przygotowane hale wystawiennicze, duży parking oraz dogodny rozładunek.

Jak informoują organizatorzy, ubiegłroczna edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2015 były to pod każdym względem rekordowe – prawie 200 wystawców, ponad 50 wykładów i 9 200 zwiedzających. Sukces TSW w 2015 roku sprawił, że zdecydowano się na zmianę terminu i lokalizacji kolejnych targów, uwzględniając tym samym potrzeby i oczekiwania wystawców i odwiedzających – lepsza lokalizacja, łatwiejszy dojazd, większe centrum wystawiennicze.

TSW 2016
Obiekt Warsaw Expo to obecnie największe i najnowocześniejsze centrum wystawienniczo-konferencyjne – zlokalizowane tuż pod Warszawą.  Organizatorzy zapraszają do rezerwacji stoisk. 

Szczegóły na: tsw.targi.pl

Poprzedni artykułBorówka towarem eksportowym
Następny artykułKondycjonowanie sadzonek truskawki przed ich posadzeniem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj